Izolatér ( Fasádnik )

Miroslav Švancár

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
04.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1400e , 7e na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zateplenie sa realizuje formou kontaktného zatepľovacieho systému, čo znamená, že izolant, polystyrén , sklená vata sa priamo lepí (prípadne sa aj ukotví) na stenu domu . Na kotvenie izolačných dosiek k podkladu používame plastové tanierové hmoždinky.Pri osádzaní, kotvy mierne zapúšťame do polystyrénu (asi 1 cm), vzniknuté nerovnosti vypĺňame fasádnymi zátkami. Pokračuje sa prebrúsením celého povrchu, čím zabezpečíte maximálne rovný a hladký povrch izolačnej vrstvy. Následne následuje Sklotextilná armovacia sieťka slúži na spevnenie celého zatepľovacieho systému . Potom znova sa nanesie tenká vrstva lepidla na stenu . Suchý povrch opäť prebrúsime aby sme sa zbavili miernych nerovností.Maliarskym valčekom nanesieme na celý povrch penetračný náter. Necháme uschnúť aspoň po dobu jedného dňa.Na záver aplikujeme fasádnu omietku podľa vlastného výberu. V ponuke sú omietky akrylátové, silikátové a silikónové, pričom sa líšia svojimi vlastnosťami.

Ponúkam vám prácu v oblasti Stavebníctva, konkrétne fasády, zateplovanie rodinných domov a Bytov. Zakasky robíme všade, okrem Košického a Prešovského kraja. Mesačná mzda 1400e Na hodinu 7e Pokiaľ budem s vami spokojný cena na hodinu pôjde určite hore. Pokial nie znizime . Prácu ponúkam na živnosť , alebo dohodu . Robíme od 7: 00 do 18: 00 1h prestávka od 12: 00 do 13: 00. Ubytovanie vám zabezpečím hradíte si ho vy. Po dohode môžem aj ja. Peniaze na ruku , alebo na účet . Fakturacia kazdy mesiac mozna dohoda .

Zaškolíme aj začiatočníkov .
Kontakt: miroslavsvancarbb@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
ID: 3414281   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400e , 7e na hodinu