Grafik, fotograf

Miroslav Masloviak M-CREATIVE STUDIO

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na turisticky atraktívnom mieste, práca v prírode, odvoz aj dovoz na miesto výkonu práce. Prácu ponúkame do októbra 2024.
Nastúpiť môže aj čerstvý maturant bez praxe. Práca je každodenná, na zmeny...pre záujemcu z iného okresu ako Poprad a Kežmarok je zaplatené ubytovanie v mieste pracoviska na súkromnom penzióne.

Prosím kontaktovať sa iba cez profesiu, telefonáty ohľadom informácií o pracovnej ponuke iba v prípade postupu do prvého kola výberového konania. Pracovná ponuka je pre uchádzačov, ktorí už ukončili štúdium alebo končia do 31.5.2024

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

aj bez praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické schopnosti, ovládanie fototechniky prípadne schopnosť naučiť sa obsluhovať dodanú fototechniku, ovládanie práce s počítačom, photoshop,práca s internetom, serióznosť, zodpovednosť

Fotenie a výroba spomienkových fotografií s okamžitým predajom

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Masloviak
E-mail: poslať životopis
ID: 4306642  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac