Montážnik/robotník

Miroslav Eštok - obchodno - montážna firma

Miesto práce
Školská 47, 97251 Handlová, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre kvalifikovaných pracovníkov rôznych stavebných profesií - murár, tesár, maliar, pokrývač, montážnik, vodár....
- montáž drevených konštrukcií a krovov
- pokládka plávajúcich podláh, parkiet a kobercov
-montáž plastových okien, roliet,žalúzií,
- murovanie stien
- šalovanie , betonáž základov a poterov
- izolácia stien, podláh a stropov
- zatepľovanie fasád
- maliarske práce v interiéri i exteriéri
- tapetovanie stien

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

- dlhodobá celoročná práca, pravidelná mzda

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, samostatnosť pri riešení úloh.

Stavebná firma zaoberajúca sa montážou okien a stavebných prác. Realizujeme rôzne interiérové aj exteriérové prestavby ako sú rekonštrukcie bytu,domu ale aj betonárske práce-zámkové dlažby, ploty, zatepľovanie budov a iné práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3217188  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou