Technik požiarnej ochrany a bezpečnostný technik

MIROMAX, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 600 EUR/mesiacodmena mesačná, odmena koncoročná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkon činnosti technika požiarnej ochrany a bezpečnosti práce v pridelených zmluvných organizáciách. Tvorba dokumentácie, prehliadky pracovísk a vykonávanie zákonom stanovených školení a odborných príprav .

Možnosť používať mobilný telefón, notebook a služobné motorové vozidlo na súkromné účely, možnosť využívať firemné zľavy na pohonné látky pri používaní motorového vozidla. Ďalej ponúkame možnosť zúčastňovať sa odborných seminárov za účelom rozvíjania svojich odborných schopností. Naša firma vypláca zamestnancom každoročne finančnú odmenu v závislosti na plnení jednotlivých kritérií stanovených konateľom spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nevyžadujeme, ale platné osvedčenia áno

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analyzovanie a riešenie problémov, schopnosť komunikovať s ľuďmi, byť samostatný v organizácii práce, promptnosť, zmysel pre kolektív.
Uchádzač by mal vlastniť osvedčenie bezpečnostného technika / autorizovaného bezpečnostného technika, technika požiarnej ochrany / špecialistu požiarnej ochrany.

Naša spoločnosť poskytuje preventívne a ochranné služby v oblasti požiarnej ochrany, civilnej ochrany, bezpečnosti práce a pracovnej zdravotnej služby zmluvných klientov. Sme na trhu viac ako 25 rokov a potrebujeme doplniť náš tím o nových zamestnancov, aby sme dokázali pokryť stúpajúci dopyt po našich produktoch pri zachovaní kvality.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dana Maďarová
Tel.: +421905730989
E-mail: poslať životopis
ID: 4799975  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac