Seřizovač textilních strojů s možností firemního bytu

MIRO GLOVES s.r.o.

Místo práce
Borová, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost MIRO GLOVES s.r.o., která působí již několik let na českém trhu v oboru výroba pletených rukavic, hledá nového kolegu na pozici seřizovač textilních strojů.

Hlavní náplní práce je nastavení a správné seřízení textilních strojů, řešení veškerých poruch strojů, kontrola technického stavu strojů, to vše za současného plnění požadavků kvality, bezpečnosti a hygieny. Práce vhodná pro všechny věkové kategorie (nejedná se o sedací zaměstnání) – vše zaučíme.

· práce na HPP

· 8 hod pracovní doba – pouze ranní směna

· zaučení i pro absolventy

· místo výkonu práce Borová u Poličky

Požadujeme

· minimálně výuční list

· technické myšlení - dobře číst technickou dokumentaci - připravit stroje dle parametrů

· samostatnost, zručnost, spolehlivost a aktivní přístup

· zkušenosti s textilními stroji výhodou

Nabízíme

· startovací mzda od 30.000,- Kč/měsíc

· ohodnocení odpovídající výkonu a zkušenostem

· firemní byt 2+1 bez nákladů na nájem (měsíční zálohy na služby ve výši 5.000,-Kč)

Možnost zajištění pracovní pozice pro přítelkyni / manželku v oboru výroba pletených rukavic – šití, balení, výstupní kontrola – předpokládaná startovací mzda od 25.000,- Kč/měsíc.

V případě zájmu se nám neváhej ozvat a pošli životopis. Těšíme se na tebe.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4431911  Dátum zverejnenia: 24.9.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc