Reagujte bez životopisu

Pracovník na CNC strojoch

MIRKAP, s. r. o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 800 EUR/mesiacvýška platu bude závisieť od skúsenosti a výkonu daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Frézovanie na CNC frézach a sústruhoch v kusovej a malosériovej výrobe podľa výkresovej dokumentácie.
Pracovná náplň výroba prípravkov, náradia, nástrojov a náhradných dielov do strojov a zariadení podľa výkresovej dokumentácie.
Obsluha a základné programovanie CNC 3 osej frézy HAAS a CNC sústruhu Puma DOOSAN s programovacím jazykom Fanuc.

-stravné lístky
-výkonnostné prémie
-príjemná pracovná atmosféra
-preplácanie nadčasov a dvoj-obsluhy
-plat v závislosti od skúsenosti

- znalosť čítania strojárskej technickej dokumentácie a merania súčiastok pri stroji (posuvné meradlo, mikrometre...)
- Znalosť obsluhy CNC frézy HAAS alebo CNC sústruhu Doosan Puma (Fanuc) podmienkou!
- Prax v kusovej a malosériovej výrobe-podmienkou!
- ochota pracovať na 2 zmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vykonávame zákazkovú výrobu so špecializáciou na presné obrábanie na CNC frézach a sústruhoch alebo konvenčných strojoch ako brúsenie, frézovanie a sústruženie. Orientujeme sa na kusovú, ale aj sériovú výrobu, vrátane montáže zostáv a celkov, pre automobilový , farmaceutický, letecký a tlačiarenský priemysel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4071444  Dátum zverejnenia: 15.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac