Vodíč dodávky do 3.5 t Košice

Mirek s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prosím nevolať - v prípade záujmu pošlite životopis - Ďakujeme
Prijmeme vodiča dodávky do firmy Nábytok Mirek. Ide o zohratý kolektív šoférov.
Hľadáme šoférov - z okolia Košíc

Jazdia sa 1 alebo 2 dňové cesty. SR, CZ, HU.
V aute su vždy dvaja šoféri.
V prípade že je jazda na na 2 dni tak sa spí na hotely. Zaplatené je všetko teda nočná práca, nadčasy, diety, Práca je TPP. Jazda začina vždy o 03:00 končí cca o 22:00 po jazde je vždý volný deň. Pokiaľ je jazda dvojňová, druhý den sa začina cca o 08:00. šoferi sa na jazde striedaju. Doručuje sa náš nábytok priamo koncovým zákazníkom. na Aute cca 15 - 18 zákaznikov.

Plán jázd je vždy týžden vopred známy, pracuje sa cca 12 - 14 dni v mesiaci
Ide o stabilnú prácu, jazdí sa na nových autách.
Požadujeme prijemné vystupovanie a skúseného šofera s čistým registrom trestov

prosím Váš životopis poslať na email [email protected]

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky

Stabilný prijem v stabilnej firme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Firma nábytok Mirek zameraná na bývanie, špecializujeme sa na nábytok z masívu. Sídlo spoločnosti je v Košiciach. Firma existuje viac ako 20 rokov, pôsobíme v SR,ČR,HU a AT. Neustále rozširujeme naše pôsobenie. Hlavnou činnosťou je predaj nábytok prostredníctvom kamenného a internetového obchodu. Stabilná firma s každoročným rastom. Možnosť podieľať sa na spoločnom raste firmy.
ID: 4475600  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac