Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zákaznícka podpora v jazyku Maďarskom - Nábytok Mirek

Mirek s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda, Košice
Termín nástupu
Oktober/November
Od 1 200 EUR/mesiacAk budete pre nás prínosom , na plate sa dá pracovať

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň, do nášho tímu hľadáme administratívnu silu pre Zákaznícku podporu našej verzie e-shopu v Jazyku SK https://www.nabytokmirek.sk/ a e-shopu v Jazyku HU - https://www.butormirek.hu/ . Náplň práce je starostlivosť o zákazníka , emailová a telefonická podpora klientom, tvorba ciest + preklad z SJ do Maďarského jazyka .
Miesto výkonu práce Košice, nie je možná práca z domu !

Sme seriózna rodinná firma s dlhoročnou tradíciou pôsobíme v 5 krajinách, SR, ČR,HU,AT,PL . Ak hľadáte stabilnú prácu v mladom kolektíve dajte nám o sebe vedieť

Prosím životopis s fotografiou poslať na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

administrativa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Vyžadujeme dobré komunikačné vlastnosti , schopnosť samotne myslieť a vedie byť príjemný k ľuďom . Je potrebný kladný vzťah k počítačom – keďže sa jedná o dennú kancelársku pracú na PC

Firma nábytok Mirek zameraná na bývanie, špecializujeme sa na nábytok z masívu. Sídlo spoločnosti je v Košiciach. Firma existuje viac ako 20 rokov, pôsobíme v SR,ČR,HU a AT. Neustále rozširujeme naše pôsobenie. Hlavnou činnosťou je predaj nábytok prostredníctvom kamenného a internetového obchodu. Stabilná firma s každoročným rastom. Možnosť podieľať sa na spoločnom raste firmy.
ID: 4382455  Dátum zverejnenia: 17.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac