Reagujte bez životopisu

Skladník v Mira Office v Želiezovciach

Mira Office s.r.o.

Miesto práce
Želiezovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
762 EUR/mesiac+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
• Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
• Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
• Príprava a balenie tovaru pre balíkové odosielanie / štítky / , pre paletové odosielanie
• Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.
• Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému.

Preukaz na VZV výhodou.

Pracovný čas iba cez týždeň Po-Pi 7:30-16:00

- príjemné, nové pracovné prostredie v novej centráli v Želiezovciach
- zamestnanecké zľavy na produkty

Pracovný pohovor sa uskutoční v Želiezovciach 28.6 , 30.6 a 7.7. 2022.
Vybraných uchádzačov informujeme telefonicky.
Životopisy posielajte na [email protected] alebo osobne odovzdajte na adrese firmy: Kpt. Nálepku 52 Želiezovce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- efektivita
- praktické a precízne myslenie
- dobrá pamäť

Naša spoločnosť Mira Office s.r.o. je výrobcom školských tašiek značky ReyBag a sme medzi lídrami na trhu v oblasti školských tašiek, sme na trhu od 2007 a zaoberáme sa nákupom a predajom školských a kancelárskych potrieb v SR, HU, CZ. Zásobujeme hlavne maloobchody a maloobchodné siete.
V Leviciach prevádzkujeme najväčšie papiernictvo na Slovensku.
Viac na www.miraoffice.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4058173  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac