Nákupca v Mira Office s.r.o.

Mira Office s.r.o.

Miesto práce
Želiezovce
Termín nástupu
05.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 € brutto fix + variabilné mesačné odmeny (podľa skúseností a zamerania kandidáta bude základná mzda navýšená)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovednosť za nákup materiálu, tovaru.
-Monitorovanie a udržiavanie optimálneho stavu zásob na sklade.
-Zabezpečovanie objednávok pre plynulý chod skladu .
-Sledovanie množstva tovaru na sklade v informačnom systéme.
-Sledovanie množstva tovaru na MO prevádzkach a doplňovať podľa štatistiky predaja.
-Spracovanie požiadaviek na tovar z MO prevádzok.
-Sledovanie stavu zásob denne na akciový tovar a priebežné doplnenie tovaru na sklad.
-Komunikácia s dodávateľmi ohľadom spôsobu a času dodania materiálu.
-Vybavovanie reklamácií s dodávateľmi a ich evidencia.
-Vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie skladových zásob.
-Podávanie návrhov na potrebné opatrenia pre zamedzenie reklamácií.
-Vykonávanie dohľadu nad prijímaním a vyskladňovaním materiálových a tovarových zásob.
-Evidovanie aktuálneho stavu zásob v skladovom systéme.
-Kontrolovanie objednávok, vedenie predpísanej dokumentácie.
-Vybavovanie reklamácií pre MO
-Navrhovanie opatrení zameraných na optimalizovanie procesov skladového hospodárstva.
-Dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania s materiálovými a tovarovými zásobami.
-Vypracovávanie pravidelných reportov z minulého týždňa a plány na aktuálny týždeň pre vedenie spoločnosti .
-Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Na pohovore si preveríme vaše zručnosti formou testu.
Nástup do práce ASAP.
Prvé 2 mesiace - zaučenie - zoznámenie sa so sortimentom v sklade.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.7.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - expert

- Samostatnosť, aktívny prístup a orientácia na výsledok
- Organizovanie a zmysel pre poriadok
- Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je výhodou

Naša spoločnosť Mira Office s.r.o. je výrobcom školských tašiek značky ReyBag a sme medzi lídrami na trhu v oblasti školských tašiek, sme na trhu od 2007 a zaoberáme sa nákupom a predajom školských a kancelárskych potrieb v SR, HU, CZ. Zásobujeme hlavne maloobchody a maloobchodné siete.
Viac na www.miraoffice.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MIRA OFFICE, s.r.o.
Tulipánová 6
937 01 Želiezovce

Kontakt

ID: 3447302   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 € brutto fix + variabilné mesačné odmeny (podľa skúseností a zamerania kandidáta bude základná mzda navýšená)