Skladník

MIPP SK s. r. o.

Nám. Dr. A. Schweitzera 194, 916 01 Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
1.4.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
760

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie príjmu a výdaju materiálu
• príprava podkladov na objednávky materiálu
• váženie a balenie materiálu
• zabezpečovanie a kontrola stanovených skladových množstiev materiálu vo výrobe
• vedenie skladovej evidencie
• vykládka/ nakládka kamiónov
• váženie a zabezpečenie vývozu odpadov
• zodpovednosť za poriadok a čistotu v sklade

- stravné lístky vo výške 4,00 €
- 13. plat v mesiaci jún (50% priemerného platu)
- 14. plat v mesiaci november (100% priemerného platu)
- jednorazový bonus za dobrú dochádzku v mesiaci december (podobný 13.platu)
- poukážky na masáž, vitamínové balíčky, vianočný darček
- darčekový kôš pri oslave životného jubilea

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

• prax minimálne 2 roky
• vodičský preukaz typu B
• preukaz na vysokozdvižný motorový vozík trieda 2 - výhodou

Sme pobočka nemeckej spoločnosti MIPP GmbH, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už desiaty rok. Špecializujeme sa na výrobu a montáž komponentov do vodomerov a plynomerov. Nájdete nás v areáli bývalej Chirany- Stará Turá - Nám. Dr. A. Schweitzera 194.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MIPP SK s.r.o.
Nám. Dr. A. Schweitzera 194
916 01 Stará Turá
ID: 3333840   Dátum zverejnenia: 13.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   760