Operátor/ ka výroby v nepretržitej prevádzke- Stará Turá

MIPP SK s. r. o.

Nám. Dr. A. Schweitzera 194, 916 01 Stará Turá, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuje sa v nepretržitej prevádzke (2 dni ranná 6,00-14,00 hod; 2 dni poobedná 14,00 -22,00 hod.; 2 dni nočná 22,00 -6,00 hod. a 2 dni voľno)
Náplň práce:
• obslužné práce pri strojoch vo výrobe plastových výliskov
• monitorovanie výrobných strojov
• precízna kontrola kvality výrobkov
• balenie a ukladanie výrobkov
• dopĺňanie materiálu

- stravné lístky vo výške 4,00 €
- 50% nočné príplatky
- osobné príplatky
- 13. plat v mesiaci jún (50% priemerného platu)
- 14. plat v mesiaci november (100% priemerného platu)
- jednorazový bonus za dobrú dochádzku v mesiaci december (podobný 13.platu)
- poukážky na masáž, vitamínové balíčky, vianočný darček
- darčekový kôš pri oslave životného jubilea

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na email: personalne@mipp.sk , prípadne ho zanechajte na recepcii spoločnosti (otvorená denne po-pia: 7,00 hod. - 15,00 hod.). Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AK :
- vám nie je cudzia práca vo výrobe
- nemáte problém dochádzať na uvedené zmeny
- nemáte problém s prácou v noci
- nemáte zdravotné ťažkosti ovplyvňujúce zdvíhanie bremien,
TAK spĺňate základné predpoklady na prijatie a ostatné Vás zaučíme :)

Sme pobočka nemeckej spoločnosti MIPP GmbH, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už desiaty rok. Špecializujeme sa na výrobu a montáž komponentov do vodomerov a plynomerov. Nájdete nás v areáli bývalej Chirany- Stará Turá - Nám. Dr. A. Schweitzera 194.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MIPP SK s.r.o.
Nám. Dr. A. Schweitzera 194
916 01 Stará Turá
ID: 3166984   Dátum zverejnenia: 22.8.2017