Projekt manažér

MIPE Invest, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 2 000 €, výsledná mzda je výsledkom zručností, skúseností a prínosov pre firmu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná firma, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti verejných zákaziek, zaoberajúca sa realizáciou stavieb ( zateplenie, okná, strechy,...), MIPE Invest, s.r.o., príjme do pracovného pomeru Projektového manažéra.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov na výberové konanie, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Stavebná firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti verejných zákaziek, zaoberajúca sa realizáciou stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3571697  Dátum zverejnenia: 8.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2 000 €, výsledná mzda je výsledkom zručností, skúseností a prínosov pre firmu