Hľadáme skúsených stavbyvedúcich

MIPE Invest, s.r.o.

Miesto práce
P.O.Hviezdoslava 551, 013 03 Varín, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených STVABYVEDÚCICH

Stavebná firma, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti verejných zákaziek, zaoberajúca sa revitalizáciou stavieb ( zateplenie, okná, strechy,...), výstavbou a predajom bytov, MIPE Invest, s.r.o., príjme do TPP / SZČO dvoch pracovníkov na pozíciu Stavbyvedúci.

Náplň práce:
- koordinácia práce na stavbe
- zodpovednosť za prerozdelenie kompetencií na stavbe
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality, objednávanie stavebného materiálu
- príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
- kontrola projektu (náklady, kvalita, termíny, bezpečnosť)
- dohľad nad projektovými dokumentmi a príslušnými povoleniami

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu mipeinvest@mipeinvest.sk.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov na výberové konanie, ďakujeme za pochopenie.

Informácie o výberovom konaní

Vybraný uchádzači budu kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby

Požiadavky:
- minimálne 2 rokov skúsenosti s prácou stavbyvedúceho (nutná)
- schopnosť pracovať samostatne, ako aj súčasť tímu a byť pripravený vziať na seba úlohy s vysokou úrovňou obtiažnosti
- vodičský preukaz B
- čítanie výkresovej dokumentácie
- požadujeme samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, organizovanosť
- vzdelanie v stavebnom odbore

Odborná spôsobilosť pre činnosť Stavbyvedúceho nie je podmienkou

Stavebná firma, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti verejných zákaziek, zaoberajúca sa revitalizáciou stavieb ( zateplenie, okná, strechy,...), výstavbou a predajom bytov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

MIPE Invest, s.r.o,
P.O.Hviezdoslava 551
013 03 Varín
www.mipeinvest.sk

Kontakt

ID: 3284988   Dátum zverejnenia: 12.1.2018