Všeobecný lekár/ pracovný lekár/ aj v príprave/ tesne pred atestáciou

MIOMED s. r. o.

Miesto práce
Mýtna 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.6.2020
1 500 EUR/mesiacmzda závisí od dosiahnutej atestácie a od formy úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej kvalifikácie, pod odborným vedením garanta na ambulancii pracovnej zdravotnej služby
možnosť práce na plný úvazok alebo typ úvazku prisôsobený potrebám uchádzača

práca v mladom kolektíve
profesionálny kolektív
zamestnanecké benefity
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania v atestácii služby zdravia pri práci

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu mailom, následne budeme kontaktovať iba uchádzažov, ktorí spĺňajú podmienky.
Vopred ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

atestácia všobedný lekár pre dopelých/ internista/ môže byť aj tesne pred atestáciou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

ambulancia pracovného lekárstva, ostatná zdravotná starostlivosť

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť sa ďalej vzdelávať, samostatnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, schopnosť riešiť kritické situácie

Sme pracovná zdravotná služba s 14 ročnou pôsobnosťou na trhu, poskytujeme komplexné služby pracovnej zdravotnej služby pre klientov po celej SR, svoje služby poskytujeme širokej palete klientov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3899453  Dátum zverejnenia: 4.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac