Logo MINITÜB SLOVAKIA spol. s r.o.

Skladník

MINITÜB SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Čeľadice
Termín nástupu
Január 2024
800 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda (5,00 €/h) + výkonová prémia + zákonné príplatky. Celkom za mesiac do ca. 1400 €. PLUS ročná dochádzková prémia do ca. 850 €. PLUS príspevok na cestovné do 112 €/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme logistický tím v nových skladových priestoroch !
- príjem a výdaj tovaru (externá logistika)
- príprava a balenie tovaru podľa objednávok
- manipulácia s tovarom v priestoroch výroby (interná logistika)
- drobné nákupy a dovoz pomocných materiálov a náhradných dielov (dodávkou)
- odvoz drobných zásielok k obchodným partnerom (dodávkou)
- obsluhovanie vysokozdvižného vozíka
- práca v nepretržitej prevádzke - nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času (bez nočných zmien)

Príplatky za sobotu, nedeľu, sviatok podľa Zákonníka práce
Príspevok na cestovné 0,15 €/km do 50 km (jednosmerne)
Stravné v hodnote 5,45€ plne hradené zamestnávateľom
Ročná dochádzková prémia
Masáže s finančným príspevkom zamestnávateľa
Parkovanie v areáli spoločnosti
Letná párty, Vianočný večierok
Práca v príjemnom a tichom vidieckom prostredí
Práca v segmente kritickej infraštruktúry - výroba prebieha aj počas lockdownu
Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou - v SR od roku 1996
Zázemie stabilnej nemeckej rodinnej spoločnosti s pôsobnosťou od roku 1970

Staňte sa súčasťou nášho logistického tímu a rozšírte s nami naše pôsobenie na globálnom trhu, ktorým prispievame k udržateľnej výrobe potravín a zásobovaniu celosvetovej populácie mäsom a mliečnymi produktami.

Tešíme sa na Vašu žiadosť so životopisom. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Ozveme sa však len vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na pozíciu.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Platný preukaz na VZV
Zodpovednosť
Flexibilnosť
Technická zručnosť

Sme výrobná spoločnosť s materskou spoločnosťou v Nemecku a v rámci skupiny s celosvetovým pôsobením. Materská spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov v oblasti umelej inseminácie zvierat (a embryo transferu). Naša spoločnosť je úspešným špecializovaným producentom jednorazových spotrebných výrobkov z plastu a špecializovaných prístrojov na prácu s biologickým materiálom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: oddelenie personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 4819720  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac