Skladník manipulant

MINITÜB SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Čeľadice
Termín nástupu
čo najskôr (dohodou)
800 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda (5,00 €/h) + výkonová prémia + zákonné príplatky. Celkom za mesiac do ca. 1400 €. PLUS ročná dochádzková prémia do ca. 850 €. PLUS príspevok na cestovné do 112 €/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj tovaru (externá logistika)
- príprava a balenie tovaru podľa objednávok
- manipulácia s tovarom v priestoroch výroby (interná logistika)
- drobné nákupy a dovoz pomocných materiálov a náhradných dielov (dodávkou)
- odvoz drobných zásielok k obchodným partnerom (dodávkou)
- obsluhovanie vysokozdvižného vozíka
- práca v nepretržitej prevádzke (všeobecne 7 dní v týždni, ale nepracujete každý deň) - nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času (zatiaľ bez nočných zmien)

Príplatky za sobotu, nedeľu, sviatok podľa Zákonníka práce
Príspevok na cestovné 0,15 €/km do 50 km (jednosmerne)
Ročná dochádzková prémia
Masáže s finančným príspevkom zamestnávateľa
Parkovanie v areáli spoločnosti
Letná párty, Vianočný večierok
Práca v príjemnom a tichom vidieckom prostredí
Práca v segmente kritickej infraštruktúry - výroba prebieha aj počas lockdownu
Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou - v SR od roku 1996
Zázemie stabilnej nemeckej rodinnej spoločnosti s pôsobnosťou od roku 1970

Staňte sa súčasťou nášho jedinečného úspešného príbehu a rozšírte s nami našu rolu na globálnom trhu, ktorou prispievame k udržateľnej výrobe potravín a zásobovaniu celosvetovej populácie mäsom a mliečnymi produktami. Sme rodinná spoločnosť riadená vlastníkom a vzrušujúci zamestnávateľ, kde sa môžete cítiť dobre.

Nájdete si tiež svoje perfektné miesto ako kolega v našom tíme? Tešíme sa na Vašu žiadosť so životopisom. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vodičský preukaz na VZV
Zodpovednosť
Flexibilnosť
Technická zručnosť

Sme výrobná spoločnosť s materskou spoločnosťou v Nemecku a v rámci skupiny s celosvetovým pôsobením. Materská spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov v oblasti umelej inseminácie zvierat (a embryo transferu). Naša spoločnosť je úspešným špecializovaným producentom jednorazových spotrebných výrobkov z plastu a špecializovaných prístrojov na prácu s biologickým materiálom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: oddelenie personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 4590249  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac