Franchise obchodný zástupca - Nitriansky kraj

MINIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 1000 Eur + variabilná zložka podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do franchise tímu nového kolegu s DNA obchodníka, s dobrými komunikačnými schopnosťami a ochotou cestovať v okresoch DS, KN, NZ, NR, ZM, LV.

Základná náplň práce:
• Vyhľadávanie nových zákazníkov v pridelenom regióne, akvizícia nových franchise partnerov
• Starostlivosť o existujúcich franchise partnerov vo zverenom regióne
• Zaškolenie franchise partnerov a zamestnancov (komunikácia so zákazníkmi, aktívny predaj, vystavenie POS materiálov)
• Monitoring trhu a konkurencie
• Spracovávanie návrhov resp. podkladov na podpis zmlúv s novými partnermi
• Zisťovanie a analýza potrieb zmluvných aj potenciálnych partnerov
• Zabezpečenie aktuálnych informácií a marketingových materiálov pre partnerov
• Vykonávanie servisu, kontroly produktu a zaškolenie prevádzkovateľa
• Spracovávanie pravidelných záznamov o svojej činnosti a stave v regióne

zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
služobné auto, mobilný telefón
zľava na produkty firmy
vianočný bonus, náborový bonus
príspevok na 3. pilier
svadbové voľno, otcovské voľno
podpora rozvoja a vzdelávania
firemné podujatia a teambuildingy
práca s kvalitnými produktami
priateľská a otvorená atmosféra

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, pošlite nám prosím Váš životopis. Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať.
Dovoľujeme si Vás informovať, že Vašu žiadosť a životopis starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Váš životopis si s Vaším súhlasom ponechávame v našej evidencii po dobu 6 mesiacov v zmysle § 6,7 zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po tejto lehote v zmysle § 13 a 14 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné, ekonomické, potravinárske zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v FMCG segmente je výhodou

Počet rokov praxe

3

ochota cestovať vo zverenom regióne
proklientský prístup
orientácia na výsledok a ciele spoločnosti
výborné predajné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
schopnosť pracovať v tíme
leadership, schopnosť motivovať a usmerňovať
vysoké pracovné nasadenie a zodpovednosť
organizačné schopnosti, flexibilita
znalosť maďarského jazyka je výhodou
Optimálne bydlisko: okresy Nové zámky, Šaľa, Nitra, Galanta

MINIT je jedným z najväčších výrobcov a predajcov mrazených pekárenských výrobkov v strednej Európe, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov.

Sme tvorcami pekárenských zážitkov a našou misiou je robiť každý deň krajším. MINIT je značka, ktorá si cení rodinnú spolupatričnosť, vzájomný rešpekt, nadšenie, dôveru a spoluprácu, teda hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.

Naše výrobné portfólio má takmer 150 druhov, od francúzskych croissantov až po kváskový chlieb. MINIT predáva svoje výrobky prostredníctvom svojej 500 člennej siete franchise pekární na Slovensku a v Čechách. Zároveň sme významným dodávateľom pre maloobchodné reťazce, obchody s potravinami, čerpacie stanice a HoReCa zákazníkov na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a v ďalších európskych krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Minit Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 4779616  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac