OC Avion Shopping park Bratislava - Minit - Predavač/Predavačka

MINIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
2.9.2023
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ stravné lístky + víkendové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa komunikovať s ľuďmi, predávať a mať radosť z úspechu svojej práce?
Dokážeš sa vcítiť do potrieb zákazníka?
Dokážeš zároveň vyrábať aj predávať?
Predaj úžasných, voňavých a chutných výrobkov firmy Minit Slovakia, s.r.o. to všetko umožní. Budeš patriť do nášho teamu MINIT.

Tvoje každodenné úlohy:
• Realizácia objednávok
• Príjem, kontrola a skladovanie tovaru
• Príprava/dopekanie pekárenských výrobkov
• Príprava a plnenie bagiet a ďalších pekárenských výrobkov
• Design výkladu
• Práca s pokladňou
• Predaj výrobkov formou pultového predaja
• Predaj doplnkového sortimentu – nealko, káva
• Spracovávanie predajnej dokumentácie
• Starostlivosť o predajňu
• Dodržiavanie hygienických štandardov
• Udržiavanie čistoty na pracovisku

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem! Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky spojené s pracovnou pozíciou. Ďakujeme za pochopenie!

  • sociálne benefity
  • stravné lístky
  • práca na hlavný pracovný pomer
  • zázemie a stabilita v úspešnej spoločnosti
  • krátky a dlhý pracovný týždeň 12hod/deň

Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v gastronómii je vítaná nie je však podmienkou

• Zodpovednosť
• Orientácia na zákazníka
• Schopnosť tímovej práce
• Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
• Ochota pracovať na zmeny
• Prax v gastronómii vítaná nie je však podmienka

MINIT je jedným z najväčších výrobcov a predajcov mrazených pekárenských výrobkov v strednej Európe, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov.

Sme tvorcami pekárenských zážitkov a našou misiou je robiť každý deň krajším. MINIT je značka, ktorá si cení rodinnú spolupatričnosť, vzájomný rešpekt, nadšenie, dôveru a spoluprácu, teda hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.

Naše výrobné portfólio má takmer 150 druhov, od francúzskych croissantov až po kváskový chlieb. MINIT predáva svoje výrobky prostredníctvom svojej 500 člennej siete franchise pekární na Slovensku a v Čechách. Zároveň sme významným dodávateľom pre maloobchodné reťazce, obchody s potravinami, čerpacie stanice a HoReCa zákazníkov na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a v ďalších európskych krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Minit Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 4591055  Dátum zverejnenia: 31.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac