Manažér logistiky a dopravy

MINIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Miesto práce
Múzejná 208/1, Dunajská Streda
Termín nástupu
podľa dohody
3 000 - 3 500 EUR/mesiacfinálna mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My sme MINIT! Rastieme spolu s našimi plánmi, rozširujeme výrobu našich chrumkavých výrobkov a budúci rok otvárame náš nový závod.
Hľadáme skúseného kolegu z oblasti logistiky, ktorý sa nebojí výziev a má chuť pridať sa k nášmu MINIT tímu.

NÁPLŇ PRÁCE, ZODPOVEDNOSTI, PRÁVOMOCI
  • Zodpovednosť za plánovanie, riadenie a rozvoj oddelenia dopravy.
  • Riadenie, motivovanie a rozvoj kolegov na oddelení – 25 ľudí (administratívny pracovníci + vodiči).
  • Monitoring logistických procesov a ich neustále zlepšovanie.
  • Sledovanie kľúčových ukazovateľov a ich reporting.
  • Nastavovanie vyťaženosti vozidiel, plánovanie trás, vyhodnocovanie efektivity a nákladov na PHM, optimalizovanie trás.
  • Príprava reportov a správ o mesačnej spotrebe PHM, o stave motorových vozidiel, navrhovanie optimalizácie prevádzkových nákladov.
  • Sledovanie technického stavu vozidiel, zabezpečovanie preventívnych prehliadok, opravy a údržby dopravného parku spoločnosti.
  • Spolupráca s partnermi a s logistickými centrami, riadenie a riešenie problémov súvisiacich s dodávkou tovaru.
  • Riešenie poistných udalostí.
  • Vedenie dokumentácie v oblasti dopravy a prevádzky.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem! Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky spojené s pracovnou pozíciou.
Ďakujeme za pochopenie!

  • Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
  • Firemný telefón a notebook
  • Zľava na produkty firmy
  • Vianočný bonus, náborový bonus
  • Firemné akcie, teambuildingy
  • Rodinná a priateľská atmosféra

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
QAD - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

riadenie oddelenia dopravy

Počet rokov praxe

5

  • Minimálne 5 ročná prax s riadením oddelenia dopravy,
  • znalosť problematiky hygieny potravín, ich skladovanie a prepravy,
  • znalosť systémov a štandardov kvality v potravinárstve,
  • právne a ďalšie súvisiace predpisy v oblasti cestnej dopravy,
  • zásady BOZP a PO,
  • skúsenosť s riadením tímu min. 20 ľudí.
  • znalosť systému na optimalizáciu trás.
  • slovenský jazyk, maďarský jazyk, angličtina je výhodou

MINIT je jedným z najväčších výrobcov a predajcov mrazených pekárenských výrobkov v strednej Európe, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov.

Sme tvorcami pekárenských zážitkov a našou misiou je robiť každý deň krajším. MINIT je značka, ktorá si cení rodinnú spolupatričnosť, vzájomný rešpekt, nadšenie, dôveru a spoluprácu, teda hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.

Naše výrobné portfólio má takmer 150 druhov, od francúzskych croissantov až po kváskový chlieb. MINIT predáva svoje výrobky prostredníctvom svojej 500 člennej siete franchise pekární na Slovensku a v Čechách. Zároveň sme významným dodávateľom pre maloobchodné reťazce, obchody s potravinami, čerpacie stanice a HoReCa zákazníkov na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a v ďalších európskych krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Minit Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 4573086  Dátum zverejnenia: 13.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac