Riaditeľ výroby

MINIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Miesto práce
Múzejná 208/1, Dunajská Streda
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
4 000 EUR/mesiacfinálna mzda bude dohodnutá na základe pracovných skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My sme MINIT! Rastieme spolu s našimi plánmi, rozširujeme výrobu našich chrumkavých výrobkov a budúci rok otvárame náš nový závod.
Hľadáme kolegu s entuziazmom, ktorý má chuť pridať sa k nášmu MINIT tímu, má rád veľké výzvy a skúsenosti previazané na dosahovanie výrazných a merateľných výsledkov.

NÁPLŇ PRÁCE, ZODPOVEDNOSTI, PRÁVOMOCI
  • Riadenie výroby mrazených pekárenských výrobkov v závode
  • Riadenie, rozvoj a motivovanie zamestnancov vo výrobe, spolupráca s úsekom HR na recruitingu, adaptácii, pravidelnom hodnotenia výkonnosti pracovníkov (priamo 10, nepriamo 200 zamestnancov).
  • Zodpovednosť za výrobu produktov v požadovanej kvalite a kvantite a v súlade s plánom výroby.
  • Zodpovednosť a kontrola dodržovania technologických a hygienických postupov, procesov a výrobných noriem v potravinárskej výrobe.
  • Riadenie systému digitalizovanej evidencii spotreby surovín.
  • Identifikácia výrobných procesov, ich monitorovanie a predkladanie návrhov za účelom zvýšenia efektivity a kvality výroby, jej sledovanie a priebežné vyhodnocovanie.
  • Zabezpečovanie efektívneho usporiadania pracovných procesov a efektívneho hospodárenia výroby.
  • Zabezpečovanie výkonného a efektívneho využívania výrobných zariadení a surovín.
  • Analýza problémov a odchýlok, predkladanie návrhov na zlepšenie. Úzka spolupráca s manažérom kvality a technickým manažérom.
  • Riadenie procesu pravidelného zlepšovania pracovných postupov a odborných vedomostí pracovníkov úseku za účelom zvýšenia efektívnosti výroby a produktivity práce.
  • Posudzovanie, overovanie a implementovanie nových výrobných postupov, technológii a možností optimalizácie výrobných metód.
  • Príprava rozpočtov, plánov, reportov, účasť na poradách, vedenie porád svojho tímu.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem! Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky spojené s pracovnou pozíciou.
Ďakujeme za pochopenie!

Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
Firemný telefón a notebook
Služobné auto
Služobný byt (v prípade väčšej vzdialenosti od bydliska)
Možnosť podieľať sa na inováciách
Zľava na produkty firmy
Vianočný bonus
Firemné akcie, teambuildingy
Rodinná a priateľská atmosféra

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výrobný manažment, manažment priemyselných procesov, potravinárstvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 5 ročná skúsenosť s riadením závodu v oblasti potravinárskej výroby

Počet rokov praxe

5

  • Minimálne 5 ročná skúsenosť s riadením závodu v oblasti potravinárskej výroby
  • Skúsenosť s riadením tímu viac ako 100 pracovníkov
  • Skúsenosti s digitálnou evidenciou toku surovín vo výrobe a s používaním ERP systému (ako napr. SAP, QAD, atď.)
  • Dobrá orientácia v dokumentácii, metódach, normách, právnych a ďalších predpisoch v oblasti potravinárskej výroby
  • Dobrá technická a informačná gramotnosť
  • Aktívna znalosť maďarského jazyka
  • Dobré organizačné a komunikačné schopnosti
  • Leadership a vedenie tímu
  • Logické a analytické myslenie
  • Rozhodnosť a samostatnosť
  • Zodpovednosť a pracovná odhodlanosť
  • Odolnosť voči stresu

MINIT je jedným z najväčších výrobcov a predajcov mrazených pekárenských výrobkov v strednej Európe, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov.

Sme tvorcami pekárenských zážitkov a našou misiou je robiť každý deň krajším. MINIT je značka, ktorá si cení rodinnú spolupatričnosť, vzájomný rešpekt, nadšenie, dôveru a spoluprácu, teda hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.

Naše výrobné portfólio má takmer 150 druhov, od francúzskych croissantov až po kváskový chlieb. MINIT predáva svoje výrobky prostredníctvom svojej 500 člennej siete franchise pekární na Slovensku a v Čechách. Zároveň sme významným dodávateľom pre maloobchodné reťazce, obchody s potravinami, čerpacie stanice a HoReCa zákazníkov na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a v ďalších európskych krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Aradská Polák
E-mail: poslať životopis
ID: 4484473  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac