Zásobovač surovinami - Alapanyagellátó

MINIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Miesto práce
Múzejná 208/1, Dunajská Streda
Termín nástupu
1.1.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiacpo zaškolení 1500 Eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Presúva výrobky zo skladu hotových výrobkov do priestorov výroby, do baliarne
  • Vedie záznamy na tlačivách

Životopisy prosím posielajte v MAĎARSKOM jazyku!

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem! Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky spojené s pracovnou pozíciou.
Ďakujeme za pochopenie!

PONÚKAME:
  • náborový bonus
  • prácu na hlavný pracovný pomer
  • starostlivosť o zamestnancov:
o príjemné a čisté pracovné prostredie,
o zabezpečíme pracovný odev a ostatné ochranné pracovné prostriedky,
  • zázemie a stabilitu veľkej spoločnosti,
  • možnosť kariérneho rastu,
  • kompletné vstupné zaškolenie,
  • prácu od pondelka do piatku v trojzmennej prevádzke, vhodnú aj pre ženy, absolventov.

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovednosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • VZV preukaz

MINIT je jedným z najväčších výrobcov a predajcov mrazených pekárenských výrobkov v strednej Európe, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov.

Sme tvorcami pekárenských zážitkov a našou misiou je robiť každý deň krajším. MINIT je značka, ktorá si cení rodinnú spolupatričnosť, vzájomný rešpekt, nadšenie, dôveru a spoluprácu, teda hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.

Naše výrobné portfólio má takmer 150 druhov, od francúzskych croissantov až po kváskový chlieb. MINIT predáva svoje výrobky prostredníctvom svojej 500 člennej siete franchise pekární na Slovensku a v Čechách. Zároveň sme významným dodávateľom pre maloobchodné reťazce, obchody s potravinami, čerpacie stanice a HoReCa zákazníkov na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a v ďalších európskych krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Minit Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 4461169  Dátum zverejnenia: 9.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac