Údržbár elektrotechnik

MINIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatné vykonávanie úkonov vedúcich k zabezpečeniu efektívnej prevádzky a údržby zariadení
  • odstraňovanie bežných prevádzkových porúch na technológii
  • podieľanie sa na pravidelnej údržbe pridelených zariadení a technológií
  • poskytovanie pravidelných hlásení o poruchách
  • zodpovednosť za prevádzkovú dokumentáciu
  • sám dodržuje a dbá na dodržiavanie platných právnych predpisov, vnútropodnikových smerníc, interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel a postupov definovaných pre túto pozíciu svojimi podriadenými
  • základná diagnostika poruchových stavov
  • skúsenosti s parametrizáciou frekvenčných meničov
  • iné operatívne úlohy podľa pokynov nadriadeného

Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite svoj životopis!
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem! Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov ktorí spĺňajú požiadavky spojené s pracovnou pozíciou.
Ďakujeme za pochopenie!

práca v stabilnej spoločnosti
dlhodobá, perspektívna práca
odborné školenia a vzdelávanie
firemné akcie
zľava na produkty firmy
vianočný bonus
náborový bonus
príspevok na kultúru, šport, voľný čas a zdravie

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 2 roky

Počet rokov praxe

2

  • §22 samostatný elektrotechnik
  • VZV výhodou
  • znalosť maďarského jazyka výhodou
  • Maximálna samostatnosť a zodpovednosť
  • Technická a manuálna zručnosť
  • Schopnosť čítať technické výkresy a elektrické schémy
  • Vysoká kvalita práce
  • Zodpovednosť

MINIT je jedným z najväčších výrobcov a predajcov mrazených pekárenských výrobkov v strednej Európe, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov.

Sme tvorcami pekárenských zážitkov a našou misiou je robiť každý deň krajším. MINIT je značka, ktorá si cení rodinnú spolupatričnosť, vzájomný rešpekt, nadšenie, dôveru a spoluprácu, teda hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.

Naše výrobné portfólio má takmer 150 druhov, od francúzskych croissantov až po kváskový chlieb. MINIT predáva svoje výrobky prostredníctvom svojej 500 člennej siete franchise pekární na Slovensku a v Čechách. Zároveň sme významným dodávateľom pre maloobchodné reťazce, obchody s potravinami, čerpacie stanice a HoReCa zákazníkov na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a v ďalších európskych krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Minit Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 4360285  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac