Vedúci linky

MINIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Miesto práce
Múzejná 208/1, Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 700 EUR/mesiacNástupný plat 1100 € a po zaúčaní až 1700 € v hrubom. Prítomnostný bonus 100 € v čistom, vianočný bonus, náborový bonus, príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavenie výrobnej linky
  • dodržiavanie výrobných parametrov
  • kontrola dodržiavania spotreby surovín
  • vedenie evidencií

Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite svoj životopis!
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem! Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov ktorí spĺňajú požiadavky spojené s pracovnou pozíciou.
Ďakujeme za pochopenie!

  • prítomnostný bonus 100 € v čistom
  • náborový bonus 100+100 €
  • vianočný bonus
  • perspektívna pracovná príležitosť
  • zabezpečený mentor počas zaúčania
  • až o 40% dlhšia prestávka - nad rámec zákona
  • príspevok na stravovanie
  • neobmedzená konzumácia z čerstvo upečených výrobkov
  • zabezpečený pracovný odev a obuv
  • čisté a moderné prostredie

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • technická gramotnosť
  • ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
  • teamový hráč
  • motivovanie a vedenie ľudí

MINIT je jedným z najväčších výrobcov a predajcov mrazených pekárenských výrobkov v strednej Európe, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov.

Sme tvorcami pekárenských zážitkov a našou misiou je robiť každý deň krajším. MINIT je značka, ktorá si cení rodinnú spolupatričnosť, vzájomný rešpekt, nadšenie, dôveru a spoluprácu, teda hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.

Naše výrobné portfólio má takmer 150 druhov, od francúzskych croissantov až po kváskový chlieb. MINIT predáva svoje výrobky prostredníctvom svojej 500 člennej siete franchise pekární na Slovensku a v Čechách. Zároveň sme významným dodávateľom pre maloobchodné reťazce, obchody s potravinami, čerpacie stanice a HoReCa zákazníkov na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a v ďalších európskych krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Minit Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 4182492  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac