Senior controller

MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Múzejná 208/1, Dunajská Streda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa controllingových kmeňových dát výrobkov
- Tvorba/vývoj/údržba controllingového systému výroby
- Monitoring výrobných dát a kľúčových ukazovateľov výroby
- Spracovanie reportov výrobného controllingu
- Tvorba/vývoj/údržba modelu alokácie jednotkových nákladov
- Premietanie cenových zmien materiálových vstupov, výrobnej, správnej, odbytovej réžie do systému vnútropodnikového riadenia
- Zostavenie nákladových kalkulácií pre nové výrobky, výrobné technológie, výrobné postupy
- Príprava podkladov pre kalkuláciu predajných cien
- Vývoj a prevádzka extraktov dátového skladu (DWH), účasť na rozvoji IS v oblasti databázových systémov
- Aktívna účasť na audite spoločnosti
- Tvorba pravidelných a ad-hoc reportov podľa požiadaviek vedenia spoločnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1.500 EUR btto, konečná výška mzdy závisí od praxe daného uchádzača

• Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• Firemné vzdelávanie je kľúčovou prioritou - pre našich kolegov ponúkame nové možnosti sebarealizácie a osobného rozvoja
• Výučba anglického jazyka priamo v mieste spoločnosti
• Firemné a športové akcie pre zamestnancov firmy
• Odmena za odporučenie kandidáta

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
V prípade otázok, neváhajte nás prosím kontaktovať: 0905 474 570.
Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, pošlite nám prosím Váš životopis na: [email protected]
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor financií, ekonomika podniku

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- tvorba kalkulácií a rozpočtov
- finančná analýza, výpočty a vyhodnocovanie ekonomických ukazovateľov, ekonomické bilancie
- praktické skúsenosti s budovaním a prevádzkou dátového skladu (DWH)

Spoločnosť MINIT je najväčší výrobca a predajca mrazeného pečiva na Slovensku, ktorá disponuje jedným z najmodernejších výrobných závodov v Strednej Európe. Spoločnosť je známa pre svoje mini výrobky s rôznymi príchuťami, ktoré predáva vo svojej franchise sieti s viac ako 450 pekárničkami na Slovensku a v Českej republike.
Spoločnosť MINIT je KĽÚČOVÝM partnerom potravinových reťazcov na Slovensku a v okolitých krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Múzejná 208/1
929 01 Dunajská Streda

Kontakt

ID: 3642926   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.500 EUR btto, konečná výška mzdy závisí od praxe daného uchádzača