Asistent/-ka riaditeľa

MINIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Miesto práce
Múzejná 208/1, Dunajská Streda
od 1050 EUR btto, 13. plat, konečná výška mzdy závisí od praxe daného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • administratívne spracováva písomnosti, analytické materiály, stanoviská, pripomienky, pripravuje podklady pre prezentácie a pod.
  • organizačne zabezpečuje prípravu materiálov a priebeh porád a ostatné činnosti spojené s administratívnym vedením príslušného úseku
  • administratívne, archivárske a iné pomocné práce
  • príprava podkladov, reportov a prezentácií
  • komunikácia a spolupráca s ostatnými tímami spoločnosti

• Zaručujeme zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• Firemné vzdelávanie je kľúčovou prioritou - pre našich kolegov ponúkame nové možnosti sebarealizácie a osobného rozvoja
• Garantujeme work-life balance - súlad pracovného a súkromného života
• Výučba anglického jazyka priamo v spoločnosti
• Športové a iné firemné akcie pre zamestnancov
• Odmena za odporučenie kandidáta

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme.
V prípade otázok, neváhajte nás prosím kontaktovať: 0905 474 570.
Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, pošlite nám prosím Váš životopis na: [email protected]
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné / ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • Prax v oblasti administratívy min. 1 rok
  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Pozitívny prístup k práci
  • Pracovitosť, svedomitosť, dochvíľnosť, iniciatíva
  • AJ na úrovni B2/C1, slovenský jazyk na úrovni C1/C2, maďarský jazyk vítaný
  • Samostatný a dôsledný spôsob práce, zodpovednosť, komunikatívnosť

MINIT je jedným z najväčších výrobcov a predajcov mrazených pekárenských výrobkov v strednej Európe, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov.

Sme tvorcami pekárenských zážitkov a našou misiou je robiť každý deň krajším. MINIT je značka, ktorá si cení rodinnú spolupatričnosť, vzájomný rešpekt, nadšenie, dôveru a spoluprácu, teda hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.

Naše výrobné portfólio má takmer 150 druhov, od francúzskych croissantov až po kváskový chlieb. MINIT predáva svoje výrobky prostredníctvom svojej 500 člennej siete franchise pekární na Slovensku a v Čechách. Zároveň sme významným dodávateľom pre maloobchodné reťazce, obchody s potravinami, čerpacie stanice a HoReCa zákazníkov na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a v ďalších európskych krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3456071  Dátum zverejnenia: 17.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1050 EUR btto, 13. plat, konečná výška mzdy závisí od praxe daného uchádzača