Obchodný zástupca - Retail (Severné Slovensko)

MINIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.100 EUR btto vrátane mesačných bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu na pozíciu Obchodný zástupca - retail (Žilinský kraj), kde náplň práce zahŕňa:
  • Komunikáciu s retailovými klientmi a interným tímom
  • Budovanie dôvery a dlhodobých vzťahov medzi klientom a spoločnosťou
  • Zodpovednosť za lokalitu Žilinského kraja
  • Zabezpečovať pre partnerov aktuálne informácie a marketingové materiály
  • Spracovávanie pravidelných záznamov o svojej činnosti a stave v regióne
  • Prieskum trhu v pridelenom regióne
  • Monitoring a návštevu predajní
  • Administratíva a reporting

• Sme spoločnosť, kde dominuje väčšia flexibilita a priateľská atmosféra
• Zaručujeme zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• Garantujeme komplexný proces zaškolenia vrátane individuálneho prístupu a maximálnej podpory v adaptácii
• Firemné vzdelávanie je kľúčovou prioritou -pre našich kolegov ponúkame nové možnosti sebarealizácie a osobného rastu
• Garantujeme work-life balance - súlad pracovného a súkromného života
• Služobné auto, mobilný telefón
• Motivačné finančné ohodnotenie je u nás samozrejmosťou
• Budete pracovať s kvalitnými produktami

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
V prípade otázok, neváhajte nás prosím kontaktovať: 0905 474 570.
Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, pošlite nám prosím Váš životopis na: [email protected]
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné, ekonomické, potravinárske zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Trvalé bydlisko v rámci ZA kraja: Žilina, Martin, Ružomberok, Čadca, Námestovo, príp. Považská Bystrica
  • Prax na pozícii obchodný zástupca, resp. rozvojový, vzťahový manažér min. 1-2 roky je podmienkou
  • Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť
  • Ochota cestovať vo zverenom regióne
  • Proklientsky prístup
  • Orientácia na výsledok a ciele spoločnosti
  • Výborné predajné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Motivácia pre prácu obchodného zástupcu a schopnosť motivovať a usmerňovať
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Organizačné schopnosti, flexibilita

MINIT je jedným z najväčších výrobcov a predajcov mrazených pekárenských výrobkov v strednej Európe, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov.

Sme tvorcami pekárenských zážitkov a našou misiou je robiť každý deň krajším. MINIT je značka, ktorá si cení rodinnú spolupatričnosť, vzájomný rešpekt, nadšenie, dôveru a spoluprácu, teda hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.

Naše výrobné portfólio má takmer 150 druhov, od francúzskych croissantov až po kváskový chlieb. MINIT predáva svoje výrobky prostredníctvom svojej 500 člennej siete franchise pekární na Slovensku a v Čechách. Zároveň sme významným dodávateľom pre maloobchodné reťazce, obchody s potravinami, čerpacie stanice a HoReCa zákazníkov na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a v ďalších európskych krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3309911  Dátum zverejnenia: 21.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.100 EUR btto vrátane mesačných bonusov