Obchodný zástupca - Retail (Severné Slovensko)

MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.100 EUR btto vrátane mesačných bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu na pozíciu Obchodný zástupca - retail (Žilinský kraj), kde náplň práce zahŕňa:
- Komunikáciu s retailovými klientmi a interným tímom
- Budovanie dôvery a dlhodobých vzťahov medzi klientom a spoločnosťou
- Zodpovednosť za lokalitu Žilinského kraja
- Zabezpečovať pre partnerov aktuálne informácie a marketingové materiály
- Spracovávanie pravidelných záznamov o svojej činnosti a stave v regióne
- Prieskum trhu v pridelenom regióne
- Monitoring a návštevu predajní
- Administratíva a reporting

• Sme spoločnosť, kde dominuje väčšia flexibilita a priateľská atmosféra
• Zaručujeme zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• Garantujeme komplexný proces zaškolenia vrátane individuálneho prístupu a maximálnej podpory v adaptácii
• Firemné vzdelávanie je kľúčovou prioritou -pre našich kolegov ponúkame nové možnosti sebarealizácie a osobného rastu
• Garantujeme work-life balance - súlad pracovného a súkromného života
• Služobné auto, mobilný telefón
• Motivačné finančné ohodnotenie je u nás samozrejmosťou
• Budete pracovať s kvalitnými produktami

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
V prípade otázok, neváhajte nás prosím kontaktovať: 0905 474 570.
Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, pošlite nám prosím Váš životopis na: hr@minitbakery.sk
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné, ekonomické, potravinárske zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Trvalé bydlisko v rámci ZA kraja: Žilina, Martin, Ružomberok, Čadca, Námestovo, príp. Považská Bystrica
- Prax na pozícii obchodný zástupca, resp. rozvojový, vzťahový manažér min. 1-2 roky je podmienkou
- Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť
- Ochota cestovať vo zverenom regióne
- Proklientsky prístup
- Orientácia na výsledok a ciele spoločnosti
- Výborné predajné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
- Schopnosť pracovať v tíme
- Motivácia pre prácu obchodného zástupcu a schopnosť motivovať a usmerňovať
- Vysoké pracovné nasadenie
- Organizačné schopnosti, flexibilita

Spoločnosť MINIT je najväčší výrobca a predajca mrazeného pečiva na Slovensku, ktorá disponuje jedným z najmodernejších výrobných závodov v Strednej Európe. Spoločnosť je známa pre svoje mini výrobky s rôznymi príchuťami, ktoré predáva vo svojej franchise sieti s viac ako 450 pekárničkami na Slovensku a v Českej republike.
Spoločnosť MINIT je KĽÚČOVÝM partnerom potravinových reťazcov na Slovensku a v okolitých krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Múzejná 208/1
929 01 Dunajská Streda
ID: 3309911   Dátum zverejnenia: 21.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.100 EUR btto vrátane mesačných bonusov