Pracovník/pracovníčka vo výrobe

MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Múzejná 208/1, Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zariadení a strojov na výrobu pekárenských výrobkov
- manipulačné činnosti vo výrobe, hygiena a sanitácia zariadení
- rotácia zamestnancov na jednotlivých pracovných operáciách

- zázemie a stabilita veľkej spoločnosti
- práca na hlavný pracovný pomer
- perspektívna práca v modernej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- kompletné vstupné zaškolenie
- adekvátne finančné ohodnotenie (motivačná zložka, príplatky nad rámec ZP, atď.)
- zabezpečenie pracovného odevu a ostatných ochranných pracovných prostriedkov
- príjemné a čisté pracovné prostredie
- organizovanie firemných akcií a večierkov (letný rodinný deň, vianočný večierok ...)
- práca od pondelka do piatku /trojzmenná prevádzka
- práca vhodná aj pre ženy, absolventov

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, pošlite nám prosím Váš životopis na: hr@minitbakery.sk Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať.
Dovoľujeme si Vás informovať, že Vašu žiadosť a životopis starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Váš životopis si s Vaším súhlasom ponechávame v našej evidencii po dobu 6 mesiacov v zmysle § 6,7 zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po tejto lehote v zmysle § 13 a 14 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny
- nekonfliktnosť
- precíznosť

Spoločnosť MINIT je najväčší výrobca a predajca mrazeného pečiva na Slovensku, ktorá disponuje jedným z najmodernejších výrobných závodov v Strednej Európe. Spoločnosť je známa pre svoje mini výrobky s rôznymi príchuťami, ktoré predáva vo svojej franchise sieti s viac ako 450 pekárničkami na Slovensku a v Českej republike.
Spoločnosť MINIT je KĽÚČOVÝM partnerom potravinových reťazcov na Slovensku a v okolitých krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Múzejná 208/1
929 01 Dunajská Streda
ID: 3207145   Dátum zverejnenia: 5.10.2017