Pracovník/pracovníčka vo výrobe

MINIT SLOVAKIA, spol. s r. o.

Miesto práce
Múzejná 208/1, Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
3,35 EUR btto + prítomnostný bonus + príplatky + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha zariadení a strojov na výrobu pekárenských výrobkov
  • manipulačné činnosti vo výrobe, hygiena a sanitácia zariadení
  • rotácia zamestnancov na jednotlivých pracovných operáciách

  • zázemie a stabilita veľkej spoločnosti
  • práca na hlavný pracovný pomer, bez požiadavky na odbornú prax
  • perspektívna práca v modernej spoločnosti
  • možnosť kariérneho rastu
  • kompletné vstupné zaškolenie
  • adekvátne finančné ohodnotenie (motivačná zložka, príplatky nad rámec ZP, atď.)
  • zabezpečenie pracovného odevu a ostatných ochranných pracovných prostriedkov
  • príjemné a čisté pracovné prostredie
  • organizovanie firemných akcií a večierkov (letný rodinný deň, vianočný večierok ...)
  • práca vhodná aj pre ženy, absolventov

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, pošlite nám prosím Váš životopis na: [email protected] Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať.
Dovoľujeme si Vás informovať, že Vašu žiadosť a životopis starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Váš životopis si s Vaším súhlasom ponechávame v našej evidencii po dobu 6 mesiacov v zmysle § 6,7 zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po tejto lehote v zmysle § 13 a 14 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovednosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • nekonfliktnosť
  • precíznosť

MINIT je jedným z najväčších výrobcov a predajcov mrazených pekárenských výrobkov v strednej Európe, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov.

Sme tvorcami pekárenských zážitkov a našou misiou je robiť každý deň krajším. MINIT je značka, ktorá si cení rodinnú spolupatričnosť, vzájomný rešpekt, nadšenie, dôveru a spoluprácu, teda hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.

Naše výrobné portfólio má takmer 150 druhov, od francúzskych croissantov až po kváskový chlieb. MINIT predáva svoje výrobky prostredníctvom svojej 500 člennej siete franchise pekární na Slovensku a v Čechách. Zároveň sme významným dodávateľom pre maloobchodné reťazce, obchody s potravinami, čerpacie stanice a HoReCa zákazníkov na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a v ďalších európskych krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3207145  Dátum zverejnenia: 20.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,35 EUR btto + prítomnostný bonus + príplatky + pohyblivá zložka mzdy