Kuchár / Hlavný smenový kuchár

Ministerstvo pohody, s.r.o.

Príkopova 6, Národné tenisové centrum Bratislava, Aegon aréna
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
800-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a výdaj jedál menu / á la carte.
(príp. podieľanie sa na tvorbe á la carte)
Dodržiavanie pravidiel a čistoty kuchyne a HACCP
Správne spracovávanie a skladovanie surovín a kontrola ich expirácie
Catering

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme šikovného kolegu, ktorý rád a dobre varí :)
Očakávame otvorenosť k novým trendom, ochotu, zodpovednosť a radosť z práce.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.1.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Kuchársky talent
Ochota, kolegialita, zodpovednosť a flexibilita

Sme reštaurácia a kaviareň v Národnom tenisovom centre v Bratislave, orientovaná do novovybudovaného športovo - oddychového parku "Jama" (bývalý cyklistický štadión).
Kapacita reštaurácie je 120 miest vo vnútri a 50 miest na terase.
Našim cieľom je ponúknuť kvalitné produkty a príjemnú atmosféru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Príkopova 6
831 04 Bratislava

Kontakt

ID: 2592619   Dátum zverejnenia: 6.12.2017