Samostatný referent

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
1. júna 2024
Od 896 EUR/mesiacplatová trieda 4 podľa prílohy č. 3 k zákonu č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Výsledná mzda závisí od praxe uchádzača a jeho skúseností (možnosť priznania osobného príplatku od 15% z platovej triedy 4).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie odbornej agendy spojenej so spracovávaním podkladov pre personálne a finančné orgány ministerstva. Zabezpečovanie prípravy a spracovanie podkladov pre riaditeľa úradu na pracovné porady a rokovania. Sledovanie a vyhodnocovanie plnenia plánovaných úloh úradu. Vedenie evidencie dochádzky, posudzovanie nárokov a čerpanie dovolenky, predkladanie mesačných výkazov o dochádzke, nadčasoch a pracovných voľnách zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a profesionálnych vojakov Úradu finančného zabezpečenia Bratislava. Vyhodnocovanie plánu čerpania dovoleniek zamestnancov úradu. Spracovávanie elektronickej dochádzky za profesionálnych vojakov a zamestnancov vo verejnom záujme za úrad - pracovisko Bratislava. Vedenie v plánovacom kalendári program riaditeľa úradu. Sledovanie čerpania výdavkov osobných limitov. Evidovanie a zabezpečovanie schvaľovania cestovných príkazov na služobné a pracovné cesty profesionálnych vojakov a zamestnancov úradu. Spracovávanie podkladov pre vyplatenie náhrad pri služobných a pracovných cestách. Evidencia a vydávanie stravných lístkov (gastrolístkov) pre profesionálnych vojakov a zamestnancov pri výkone prác vo verejnom záujme pracoviska Bratislava. Zastupovanie na pracovisku správy registratúry úradu - pracovisko Bratislava. Vedenie spisových obalov riaditeľa úradu, evidovanie odoslanej a došlej pošty. Vedenie reprefondu riaditeľa úradu v rámci prideleného limitu rozpočtových prostriedkov, realizovanie nákupov tovaru na občerstvenie návštev a pracovných rokovaní riaditeľa úradu.

- odborné vzdelávanie

​- bezplatné vzdelávanie
​- parkovacie miesto v mieste práce
​- nadštandardná zdravotná starostlivosť
​- odmeny pri životných jubileách
​- dovolenka naviac 5 dní
​- príspevok na dôchodkové sporenie
​- MultiSport karta

Ďalšie benefity:
- možnosť rekreačných pobytov v rezortných hotelových zariadeniach (HOREZZA) v Piešťanoch,     Vysokých Tatrách alebo Veľkej Fatre s rodinnými príslušníkmi za výhodné ceny
- bezplatné vstupy do múzejných priestorov Vojenského historického ústavu alebo do Múzea SNP     v Banskej Bystrici
- bohoslužby a športoviská priamo v areáli Ministerstva obrany SR
- bezplatné plávanie na plavárni Pasienky
- organizované turistické výstupy v Tatrách, letné tábory pre deti zamestnancov za výhodné ceny​

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na e-mail:
[email protected] alebo [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
znalosť práce v IIS MO SR - Základy

​- na pracovnom mieste sa vyžaduje oprávnenie na oboznamovanie sa s utajovanými skutočnosťami pre stupeň utajenia „Vyhradené"
- pragmatický postoj k úlohám, spoľahlivosť, asertivita, kreatívne myslenie, systémové riešenie úloh, komunikatívnosť, práca s ľuďmi

Ministerstvo obrany SR je ústredným orgánom štátnej správy Slovenskej republiky na úseku obrany SR so sídlom v Bratislave.
ID: 4821844  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 896 EUR/mesiac