Vedúci organizačno-hospodárskej skupiny

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1 118 EUR/mesiacplatová trieda 7 podľa prílohy č. 3 k zákonu č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Výsledná mzda závisí od praxe uchádzača a jeho skúseností (možnosť priznania osobného príplatku od 15% z platovej triedy 7).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné riadenie činnosti organizačno-hospodárskej skupiny Vojenského ústavu hygieny a epidemiológie (ďalej len "organizačná zložka"). Plánovanie dokumentácie pre riešenie krízových situácií a civilnej ochrany, zabezpečovanie personálnej a administratívnej bezpečnosti, spracovanie dokumentácie osôb oprávnených oboznamovať sa s utajovanými skutočnosťami, spracovanie bezpečnostnej dokumentácie chránených priestorov a jej aktualizácie, plánovanie, organizovanie a riadenie materiálového, technického a personálneho zabezpečenia organizačnej zložky, kompletizácia a spracovanie podkladov na vykonanie základnej finančnej kontroly, vykonávanie preventívnej a metodickej činnosti zamestnancov, vedenie služobného motorového vozidla na zabezpečenie pracovných povinností.

- odborné vzdelávanie
​- bezplatné vzdelávanie
​- parkovacie miesto v mieste práce
​- nadštandardná zdravotná starostlivosť
​- odmeny pri životných jubileách
​- dovolenka naviac 5 dní
​- príspevok na dôchodkové sporenie
​- MultiSport karta

​Ďalšie benefity:
​- možnosť rekreačných pobytov v rezortných hotelových zariadeniach (HOREZZA) v Piešťanoch, Vysokých Tatrách alebo Veľkej Fatre s rodinnými príslušníkmi za výhodné ceny
​- bezplatné vstupy do múzejných priestorov Vojenského historického ústavu alebo do Múzea SNP v Banskej Bystrici
​- bohoslužby a športoviská priamo v areáli Ministerstva obrany SR
​- bezplatné plávanie na plavárni Pasienky
​- organizované turistické výstupy v Tatrách, letné tábory pre deti zamestnancov za výhodné ceny​

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na e-mail:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Základy
SAP R/3 - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • sebadôvera, rozhodovacia schopnosť, komunikačné zručnosti, riadiace schopnosti, analytické, koncepčné a strategické myslenie
  • na pracovnom mieste sa vyžaduje oprávnenie na oboznamovanie sa s utajovanými skutočnosťami pre stupeň utajenia "Dôverné"
  • zdravotná spôsobilosť podľa zákona č. 124/2006 Z. z.,​

Ministerstvo obrany SR je ústredným orgánom štátnej správy Slovenskej republiky na úseku obrany SR so sídlom v Bratislave.
ID: 4794527  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 118 EUR/mesiac