Odborný referent - revízny technik

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 965 EUR/mesiacplatová trieda 5 podľa prílohy č. 3 k zákonu č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Výsledná mzda závisí od praxe uchádzača a jeho skúseností (možnosť priznania osobného príplatku od 15% z platovej triedy 5).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie odborných prehliadok a skúšok vyhradených elektrických technických zariadení vykonávané zamestnancom po získaní osvedčenia o odbornej spôsobilosti. Samostatné zisťovanie a odstraňovanie porúch na špeciálnej technike. Výkon odborného dozoru nad vyhradenými technickými zariadeniami v zmysle osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre útvary v pôsobnosti MO SR a GŠ OS SR. Plnenie úloh v oblasti odborného technického dozoru v zmysle § 24 Vyhlášky č. 508/2009 Z. z. pre potreby Hospodárskej správy a zabezpečovaných organizačných útvarov MO SR a GŠ OS SR. Výkon skúšok vyhradených technických zariadení. Vedenie služobného motorového vozidla.

- odborné vzdelávanie
- bezplatné vzdelávanie
- parkovacie miesto v mieste práce
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- odmeny pri životných jubileách
- dovolenka naviac 5 dní
- príspevok na dôchodkové sporenie
- MultiSport karta

Ďalšie benefity:
- možnosť rekreačných pobytov v rezortných hotelových zariadeniach (HOREZZA) v Piešťanoch, Vysokých Tatrách alebo Veľkej Fatre s rodinnými príslušníkmi za výhodné ceny
- bezplatné vstupy do múzejných priestorov Vojenského historického ústavu alebo do Múzea SNP v Banskej Bystrici
- bohoslužby a športoviská priamo v areáli Ministerstva obrany SR
- bezplatné plávanie na plavárni Pasienky
- organizované turistické výstupy v Tatrách, letné tábory pre deti zamestnancov za výhodné ceny

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na e-mail:
[email protected] alebo [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osobitný kvalifikačný predpoklad podľa § 24 Vyhlášky č. 508/2009 Z. z. v zmysle § 30 ods. a) a c) zákona č. 124/2006 Z. z., odborná spôsobilosť na vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok vyhradených technických zariadení (elektrických),
- zdravotná spôsobilosť podľa zákona č. 124/2006 Z. z.,
- na pracovnom mieste sa vyžaduje oprávnenie na oboznamovanie sa s utajovanými skutočnosťami pre stupeň utajenia „Vyhradené“

- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- dôslednosť

Ministerstvo obrany SR je ústredným orgánom štátnej správy Slovenskej republiky na úseku obrany SR so sídlom v Bratislave.
ID: 4787773  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 965 EUR/mesiac