Stavebný technik

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Miesto práce
Rožňava
Termín nástupu
01.05.2024
1 100 EUR/mesiacPodľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame miesto pre niekoho, kto sa chce realizovať a k práci bude pristupovať s úprimným záujmom a nadšením. Oceníme samostatnosť a flexibilitu.

Hlavnou náplňou práce:

- Príprava a realizácia opráv stavieb (budov, skladov špeciálneho materiálu, inžinierskych sietí, komunikácií, výcvikových zariadení) v objekte, ktorý je v správe Ministerstva obrany Slovenskej republiky.

- Technický dozor nad drobnými stavbami, stavebnými úpravami, udržiavacími prácami a stavebnými časťami stavieb.

- Samostatné vedenie technickej agendy, prevádzky a opráv stavebných objektov.

- Zabezpečenie vykonávania dodávateľských prác a služieb, ich kontrola a preberanie.

- Kontrola správnosti fakturácie vykonávaných prác, ich kvality a služieb.

- Technické zabezpečenie a riadenie údržby a opráv stavebných objektov.

- Vykonávanie technických prehliadok objektov, navrhovanie opatrení k odstráneniu nedostatkov.

- Starostlivosť o pridelené objekty v pôsobnosti strediska prevádzky objektov. Spracovávanie prvotných záznamov z posúdenia havárií v stredisku prevádzky objektov.

- Spracovanie podkladov pre evidenciu priestorov vojenských objektov a stavieb v programe ACCESS a module RE-FX IIS.

- Príprava podkladov /Vykonávanie verejného obstarávania vo vymedzenom rozsahu Sledovanie, vyhodnocovanie a zabezpečovanie odstraňovania požiadaviek drobnej údržby prostredníctvom žiadaniek na opravu.

- Spracovanie podkladov do ročných plánov rutinnej štandardnej údržby.

- Spolupracovanie pri investičných akciách na nehnuteľnom majetku.

- Spracovávanie podkladov do plánu rutinnej a štandardnej údržbyza svoju oblasť na základe potrieb a technických prehliadok objektov, vedenie archívu projektovej dokumentácie a vedenie evidencie voj. pozemkov a objektov, vykonávanie ich aktualizácie.

- Odovzdávanie a preberanie priestorov a objektov, vedenie agendy stavebného technika.

- Spracovávanie zisťovacích protokolov a prvotných záznamov z havárií.

- Realizácia správy nehnuteľného majetku na podmienky strediska na vojenské a stavebné objekty v pôsobnosti strediska.

- Spracovanie podkladov a aktualizácie údajov priestorového auditu v databázovom programe Access.

- Sledovanie podkladov a vykazovanie nákladovosti pridelených vojenských objektov.

- Aktualizovanie poskytovaných priestorov jednotlivým užívateľom prostredníctvom dokladov o poskytovaní priestorov.

-Kontrola efektívneho využívania priestorov, ich prideľovanie do užívania organizačným zložkám a predkladanie návrhov na ich ďalšie využitie.

- Kontrola plnenia zmluvných podmienok na priestory, ktoré sú predmetom výpožičky alebo nájmu. Spracovanie podkladov k návrhom na rozhodnutie o prebytočnosti, dočasnej prebytočnosti a neupotrebiteľnosť nehnuteľného majetku v pôsobnosti strediska prevádzky objektov.

- Hospodárne využívanie hnuteľného majetku prideleného na plnenie úloh strediska.

- Zabezpečovanie a ochranu hnuteľného majetku v prebytočných objektoch pred jeho poškodením, strate a zneužitím.

- Vedenie referenčného motorového vozidla, prevádzkyschopnosť prevzatej techniky, ošetrovanie vozidla po jazde a bežné opravy motorového vozidla.

- Plnenie operatívnych úloh vydaných priamym nadriadeným. Pri všetkých činnostiach dodržiavanie stanovených zásad BOZP a PO-Zastupovanie v rozsahu charakteristiky pracovného miesta v rámci všetkých pracovísk v pôsobnosti strediska prevádzky objektov.

- podpora ďalšieho odborného vzdelávania
- pracovné voľno s náhradou mzdy nad zákon
- pružný pracovný čas
- príspevok na doplnkové dôchodkové pripoistenie
- Multisport karta
- ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej organizácii. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

- vyžaduje sa oprávnenie na oboznamovanie sa s utajovanými skutočnosťami pre stupeň utajenia „Vyhradené“ u vybraného úspešného uchádzača po jeho prijatí na obsadzované miesto
- výborné komunikačné zručnosti
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- dôslednosť
- kreativita
- organizačné schopnosti

Ministerstvo obrany SR je ústredným orgánom štátnej správy Slovenskej republiky na úseku obrany SR so sídlom v Bratislave.
ID: 4783224  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac