Senior video editor

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 214 EUR/mesiacHlavnému štátnemu radcovi prináleží základný plat vo výške 1 214 eur s možnosťou priznania osobného príplatku do výšky 100 % základnej platovej tarify. Ak máš záujem o dodatočné informácie, neváhaj sa opýtať – viď kontakt dole

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hybridné hrozby a dezinformácie nie sú vedľajším produktom modernej doby. Sú vyrábané s jasným cieľom a sú šité na mieru s úmyslom poškodiť našej krajine.

Sme odbor pre hybridné hrozby a strategickú komunikáciu na Ministerstve obrany SR, situovaný priamo v Kancelárii ministra obrany. Inovatívny tím mladých, dynamických a kreatívnych ľudí, ktorým osud našej krajiny nie je ľahostajný.

Pripravujeme kampane strategickej komunikácie a do tímu hľadáme skúseného senior video editora/editorku, ktorý/á dokáže pretaviť kreatívne nápady do atraktívneho video obsahu.

Náplň práce
• Zabezpečuješ prípravu (strih) videa, jeho kvalitu a do veľkej miery aj obsah tak, aby spĺňal vopred stanovené ciele kampaní strategickej komunikácie.
• Vedieš prípravu kreatívneho konceptu jednotlivých video výstupov, pričom sa môžeš oprieť o ostatných členov tímu, avšak primárna zodpovednosť je na Tebe.
• Vyberáš surový materiál zo stock databáz, internetu, našich interných archívov alebo priamo od vojakov z terénu.
• Ak sa na to cítiš, môžeš nielen strihať, ale aj príležitostne točiť a nahrávať (nie je podmienkou).

• Príležitosť formovať strategickú komunikáciu Ministerstva obrany
• Spoluprácu s inými rezortmi a zahraničnými partnermi
• Vysokú mieru kreatívnej autonómie
• Špičkový hardvér, Adobe Creative Cloud
• Kolektív mladých profesionálov
• Cutting-edge tréningy a vzdelávanie

Ak Ťa ponuka zaujala, si kreatívny a máš zručnosti potrebné na vytváranie profesionálneho video obsahu, daj nám o sebe vedieť a prihlás sa na výberové konanie: https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedureDetail/36200. Na akékoľvek otázky Ti radi odpovieme. Neváhaj nám napísať alebo zavolať!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Premiere Pro - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

• Vysoká miera samostatnosti a kreativity – máš víziu a vieš ju uskutočniť.
• Máš skúsenosť s podobnou prácou v organizácii alebo pre náročného klienta.
• Si komunikatívny/a a dokážeš hovoriť o svojej predstave tak, aby sme jej rozumeli.
• Rozumieš video formátom sociálnych sietí.
• Adobe After Effects - výhoda.
• Očakávame, že na výberové konanie – osobný pohovor si prinesieš svoje portólio.

Ministerstvo obrany SR je ústredným orgánom štátnej správy Slovenskej republiky na úseku obrany SR so sídlom v Bratislave.
ID: 4395701  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 214 EUR/mesiac