Špecialista v oblasti kontroly žiadostí v rámci odborného hodnotenia

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacVýsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v stabilnom kolektíve zameraná na posudzovanie projektov v oblasti regionálnych programov, najmä Integrovaného regionálneho operačného programu a Programu Slovensko. Pracovná pozícia zahŕňa overovanie záverov z odborného hodnotenia realizované Riadiacim orgánom v zmysle systému riadenia a kontroly fondov EÚ.

Vašou úlohou bude :

  • koordinácia celého schvaľovacieho procesu žiadostí o NFP;
  •  overovanie záverov z odborného hodnotenia dopytovo-orientovaných  projektov;
  • výkon odborného hodnotenia projektov internými hodnotiteľmi pre Program Slovensko 2021 – 2027;
  • zabezpečenie procesu výberu externých a interných odborných hodnotiteľov;
  • pomoc pri odhaľovaní nezrovnalostí.

  • patríme k stabilným zamestnávateľom,
  • poskytneme Vám možnosť práce z domu v rozsahu min. 5 dní v mesiaci,
  • oddýchnite si s týždňom dovolenky navyše,
  • užite si pružný pracovný čas (7- 9 hod. a 15 - 19 hod),
  • dostanete motivačné finančné ohodnotenie,
  • získate príspevok 80 € od zamestnávateľa do DDS,
  • prispejeme Vám na stravovanie a na cestu do práce,
  • využite MultiSport kartu a s ňou prístup k športoviskám a rekreačným zariadeniam po celom Slovensku a ČR,
  • podporíme Vaše ďalšie vzdelávanie prostredníctvom prepracovaného systému,
  • máme príjemné a moderné pracovné prostredie v Tower 115, s fitness centrom a kantínou v budove.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám, prosím, svoje CV spolu s motivačným listom.

Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní kandidáti.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

prax min. 1 rok v oblasti metodiky, implementácie, kontroly projektov.

Počet rokov praxe

1

  • komunikatívnosť;
  • kultivovaný písomný a slovný prejav;
  • tímová práca;
  • analyzovanie a riešenie problémov;
  • schopnosť pracovať pod stresom;
  • spoľahlivosť.

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky je ústredným orgánom štátnej správy pre:
• riadenie, koordináciu a dohľad nad využívaním finančných prostriedkov z fondov
Európskej únie,
• oblasť informatizácie spoločnosti,
• oblasť investícií,
• oblasť regionálneho rozvoja.

V oblasti informatizácie spoločnosti MIRRI zabezpečuje centrálne riadenie informatizácie spoločnosti a tvorbu politiky jednotného digitálneho trhu, rozhodovanie o využívaní finančných zdrojov vo verejnej správe pre informačné technológie, centrálnu architektúru integrovaného informačného systému verejnej správy a koordináciu plnenia úloh v oblasti informatizácie spoločnosti.

V oblasti investícií MIRRI zabezpečuje strategické plánovanie a strategické projektové riadenie vrátane vypracovania národného strategického investičného rámca, ako aj koordináciu investičných projektov určených vládou SR.

V oblasti riadenia, koordinácie a dohľadu nad využívaním finančných prostriedkov z eurofondov MIRRI koordinuje dodržiavanie Partnerskej dohody na roky 2021 až 2027, rozhoduje o záväzných plánoch a krízovom riadení Programu Slovensko a zabezpečuje presadzovanie strategických cieľov Slovenska v oblasti poskytovania financií z eurofondov.

V oblasti regionálneho rozvoja MIRRI podporuje činnosť okresných rozvojových centier, schvaľuje a poskytuje vládou schválené dotácie a regionálne príspevky na projekty samospráv v najmenej rozvinutých okresoch a vyhodnocuje plnenie akčných plánov v spolupráci s miestnymi úradmi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov