Projektový manažér senior

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 2500 € podľa zákona o štátnej službe. Výsledná výška mzdy vrátane ďalších platových motivačných zložiek je konkurencieschopná súkromnému sektoru na obdobných pozíciách. Mzda sa bude odvíjať od obsadzovanej pozície a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako projektový manažér budeš manažovať pridelený IT projekt. Tvojou úlohou bude koordinácia projektu /projektov. Na dennej báze budeš komunikovať s relevantnými útvarmi a s inými externými subjektami a budeš zaisťovať dodávanie pridanej hodnoty pre užívateľov digitálnych služieb SR s dôrazom na jednoduchosť použitia.

Náplň práce:
• manažovanie prideleného projektu/projektov,
• príprava, koordinácia a vyhodnocovanie pridelený projekt,
• zodpovednosť za odovzdanie projektu v dohodnutom termíne, kvalite a cene,
• zabezpečovanie komunikácie s relevantnými útvarmi a s inými externými subjektmi,
• prideľovanie úloh a priorít členom tímu a sledovanie ich plnenia,
• prezentovanie priebežných a konečných riešení.

Dočasná štátna služba.

• pružný pracovný čas,
• príspevok na stravovanie,
• príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia,
• motivačné finančné ohodnotenie,
• možnosti vzdelávania,
• 5 dní dovolenky navyše,
• možnosť pracovať z domu,
• príjemné pracovné prostredie a kolektív,
• ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám, prosím, svoje CV spolu s motivačným listom.

Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní kandidáti.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky skúseností v oblasti projektový manažér, resp. obdobných pracovných pozíciách

Počet rokov praxe

3

• minimálne 3 roky relevantných pracovných skúseností (na pozíciách ako napr. projektový manažér, vedúci vývoja, biznis architekt, IT architekt, vedúci tímu v rámci IT, IT analytik/lead analytik, a pod.),
• relevantné skúsenosti a znalosti z oblasti projektového riadenia,
• skúsenosti s dodávkou IT projektov,
• skúsenosti s komunikáciou s interným zákazníkom na
úrovni klarifikovania a challengovania požiadaviek a
hľadania kompromisných riešení.

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky je ústredným orgánom štátnej správy pre:
• riadenie, koordináciu a dohľad nad využívaním finančných prostriedkov z fondov
Európskej únie,
• oblasť informatizácie spoločnosti,
• oblasť investícií,
• oblasť regionálneho rozvoja.

V oblasti informatizácie spoločnosti MIRRI zabezpečuje centrálne riadenie informatizácie spoločnosti a tvorbu politiky jednotného digitálneho trhu, rozhodovanie o využívaní finančných zdrojov vo verejnej správe pre informačné technológie, centrálnu architektúru integrovaného informačného systému verejnej správy a koordináciu plnenia úloh v oblasti informatizácie spoločnosti.

V oblasti investícií MIRRI zabezpečuje strategické plánovanie a strategické projektové riadenie vrátane vypracovania národného strategického investičného rámca, ako aj koordináciu investičných projektov určených vládou SR.

V oblasti riadenia, koordinácie a dohľadu nad využívaním finančných prostriedkov z eurofondov MIRRI koordinuje dodržiavanie Partnerskej dohody na roky 2021 až 2027, rozhoduje o záväzných plánoch a krízovom riadení Programu Slovensko a zabezpečuje presadzovanie strategických cieľov Slovenska v oblasti poskytovania financií z eurofondov.

V oblasti regionálneho rozvoja MIRRI podporuje činnosť okresných rozvojových centier, schvaľuje a poskytuje vládou schválené dotácie a regionálne príspevky na projekty samospráv v najmenej rozvinutých okresoch a vyhodnocuje plnenie akčných plánov v spolupráci s miestnymi úradmi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4388345  Dátum zverejnenia: 26.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac