Senior projektový koordinátor regionálneho centra - Bratislava

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 036,5 EUR/mesiacOd 1. 036,50 EUR brutto/mes. K základnej zložke mzdy je možné priznať osobný príplatok až do výšky 100% základnej mzdy. Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa zaujíma, čo Európska únia robí v tvojom regióne a chceš sa aktívne podieľať na rozvoji tvojho regiónu, využiť šancu podieľať sa pri zabezpečení aktivít súvisiacich s implementáciou fondov EÚ, tak neváhaj a pridaj sa k nám.

Hľadáme Senior projektového koordinátora pre Bratislavu.

Tvojou hlavnou úlohou bude:
• spolupráca pri implementácii Operačného programu Slovensko na roky 2021-2027 so zameraním na BSK,
• spolupráca pri výkone kompetencií riadiaceho orgánu pre Program Slovensko v samosprávnom kraji v zmysle systému riadenia EŠIF na programové obdobie 2021-2027,
• zabezpečenie všeobecnej podpory pre žiadateľov a prijímateľov v území vo forme poskytovania základných informácií o fondoch EÚ, tj. poradenstva pri identifikovaní vhodnej výzvy na financovanie zámeru, o oprávnených aktivitách, typoch oprávnených výdavkov, projektov, podpora pri práci s IT monitorovacím systémom, pomoc pri riešení komplikácií či problémov súvisiacich s prípravou žiadosti o NFP, vyhľadávanie partnerov a organizovania informačných seminárov k výzvam v rámci samosprávneho kraja,
• zabezpečenie podpory pri príprave projektov vo forme poradenstva pri príprave žiadostí o nenávratný finančný príspevok,
• zabezpečenie podpory pri realizácii projektov vo forme konzultácií pri príprave žiadostí o platbu, monitorovacích správ, zmenových konaniach a pod.
• metodická podpora procesov dlhodobého integrovaného regionálneho plánovania na úrovni samosprávnych krajov a území udržateľného mestského rozvoja a podpora sieťovania a spolupráce všetkých socio-ekonomických partnerov v území.
• spolupráca s príslušnými útvarmi Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR pri príprave a implementácii projektov z pozície prijímateľa technickej pomoci 2021-2027.

Dočasná štátna služba.

• pružný pracovný čas,
• príspevok na stravovanie,
• príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia,
• motivačné finančné ohodnotenie,
• možnosti vzdelávania,
• 5 dní dovolenky navyše,
• možnosť pracovať z domu,
• príjemné pracovné prostredie a kolektív,
• ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy.

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám pošlite Váš životopis.

Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prax 1 rok v oblasti riadenia fondov EÚ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

• relevantné skúsenosti v oblasti poskytovania služieb, riadenia a implementácie fondov EÚ
• výborné komunikačné, organizačné a prezentačné zručnosti
• analytické a koncepčné myslenie
• samostatnosť
• trpezlivosť
• spoľahlivosť

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky je ústredným orgánom štátnej správy pre:
• riadenie, koordináciu a dohľad nad využívaním finančných prostriedkov z fondov
Európskej únie,
• oblasť informatizácie spoločnosti,
• oblasť investícií,
• oblasť regionálneho rozvoja.

V oblasti informatizácie spoločnosti MIRRI zabezpečuje centrálne riadenie informatizácie spoločnosti a tvorbu politiky jednotného digitálneho trhu, rozhodovanie o využívaní finančných zdrojov vo verejnej správe pre informačné technológie, centrálnu architektúru integrovaného informačného systému verejnej správy a koordináciu plnenia úloh v oblasti informatizácie spoločnosti.

V oblasti investícií MIRRI zabezpečuje strategické plánovanie a strategické projektové riadenie vrátane vypracovania národného strategického investičného rámca, ako aj koordináciu investičných projektov určených vládou SR.

V oblasti riadenia, koordinácie a dohľadu nad využívaním finančných prostriedkov z eurofondov MIRRI koordinuje dodržiavanie Partnerskej dohody na roky 2021 až 2027, rozhoduje o záväzných plánoch a krízovom riadení Programu Slovensko a zabezpečuje presadzovanie strategických cieľov Slovenska v oblasti poskytovania financií z eurofondov.

V oblasti regionálneho rozvoja MIRRI podporuje činnosť okresných rozvojových centier, schvaľuje a poskytuje vládou schválené dotácie a regionálne príspevky na projekty samospráv v najmenej rozvinutých okresoch a vyhodnocuje plnenie akčných plánov v spolupráci s miestnymi úradmi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4359450  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 036,5 EUR/mesiac