Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Upratovačka

Ministerstvo financií SR

Miesto práce
Ministerstvo financií SR, Štefanovičova, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
680 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie prác spojených s udržiavaním čistoty budovy MF SR

- poskytovanie prác spojených s triedením odpadu MF SR

- požadujeme pravidelnú dennú prácu pondelok až piatok:
v čase od 06:00 hod. do 10:30 hod. (jeden deň)
v čase od 06:00 hod. do 12:30 hod. (druhý deň)

Informácie o výberovom konaní

kontaktná osoba:
Gabriela Benkovská
tel. kontakt: 02/5958 2005
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

  • manuálna zručnosť
  • zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
  • dochvíľnosť
  • zmysel pre poriadok

Ministerstvo financií SR ako ústredný orgán štátnej správy plní vo vymedzenej pôsobnosti úlohy v oblasti financií, daní, poplatkov, colníctva, finančnej kontroly, vnútorného auditu a vládneho auditu, majetku verejnej správy, cien a cenovej kontroly a európskych záležitostí. Postavenie a pôsobnosť ministerstva upravuje zákon č. 575/2001 Z.z. o organizácii činnosti vlády a organizácii ústrednej štátnej správy v znení neskorších predpisov.

Kontakt

ID: 4810903  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 680 EUR/mesiac