Generálny riaditeľ Úradu pre reguláciu hazardných hier

Ministerstvo financií SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
3 000 EUR/mesiacCelková výška mzdy závisí od predchádzajúcich pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a zodpovednosť za činnosť Úradu pre reguláciu hazardných hier v zmysle zákona č. 30/2019 Z.z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej „zákon o hazardných hrách“) Úrad podľa zákona vydáva všeobecné a individuálne licencie podľa zákona o hazardných hrách, vykonáva dozor nad dodržiavaním ustanovení tohto zákona, iných súvisiacich všeobecne záväzných právnych predpisov, podmienok prevádzkovania hazardných hier ustanovených v tomto zákone, rozhoduje o vydaní poverenia na odborné posudzovanie s uvedením jeho rozsahu, vydáva metodické usmernenia v oblasti hazardných hier a plní ďalšie úlohy ustanovené zákonom o hazardných hrách.

Informácie o výberovom konaní

Od uchádzača ďalej vyžadujeme:
  • znalosť zákona č. 30/2019 Z.z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov
bezúhonnosť
  • prax v riadiacej funkcii – 3 roky

Prax v oblasti finančného trhu a regulácie hazardných hier je výhodou.

Zoznam požadovaných dokladov:
• písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
• kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
• čestné vyhlásenie o ovládaní cudzieho jazyka na požadovanej úrovni, resp. kópia vysvedčenia alebo diplomu príslušného vzdelávacieho zariadenia alebo dokladu o štúdiu v zahraničí, osvedčujúca ovládanie jazyka na požadovanej úrovni,
• čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
• profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením celkovej doby dosiahnutej praxe a riadiacej praxe
• čestné vyhlásenie o spôsobilosti uchádzača na právne úkony v plnom rozsahu
• písomný súhlas o tom, že materiály, ktoré uchádzač poskytne v súvislosti so žiadosťou o zaradenie
do výberového konania bude služobný úrad spracovávať podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane
osobných údajov v znení neskorších predpisov

Zároveň žiadame predložiť koncepciu rozvoja Úradu pre reguláciu hazardných hier.

Dátum podania žiadosti spolu s požadovanými dokladmi: do 8. decembra 2021 do 24,00 h

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a koncepciou rozvoja Úradu pre reguláciu hazardných hier je potrebné zaslať elektronicky na emailovú adresu: [email protected].

Do predmetu správy uveďte: VK/ÚRHH/ 2021/1

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia alebo právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v riadiacej funkcii

Počet rokov praxe

3

schopnosť pracovať pod tlakom, riadiace schopnosti, samostatnosť, analytické, koncepčné a strategické myslenie

Ministerstvo financií SR ako ústredný orgán štátnej správy plní vo vymedzenej pôsobnosti úlohy v oblasti financií, daní, poplatkov, colníctva, finančnej kontroly, vnútorného auditu a vládneho auditu, majetku verejnej správy, cien a cenovej kontroly a európskych záležitostí. Postavenie a pôsobnosť ministerstva upravuje zákon č. 575/2001 Z.z. o organizácii činnosti vlády a organizácii ústrednej štátnej správy v znení neskorších predpisov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Adriana Wittgruberová
E-mail: poslať životopis
ID: 4215533  Dátum zverejnenia: 2.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac