Projektový manažér IT projektov

Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky

Miesto práce
Námestie slobody 6, Bratislava
1 429 EUR/mesiac1 429 EUR uvedená iba základná tarifná mzda bez osobného príplatku, ktorý sa poskytuje podľa zákona o štátnej službe. S osobným príplatkom sa výsledná suma platu bude odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača od 2 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pripravovať výzvy a vyzvania v súlade so zákonom o mechanizme na podporu obnovy a odolnosti a súvisiacim systémom implementácie projektov IT
  • pripravovať metodiky na posudzovanie a hodnotenie projektov IT a ich následná implementácia
  • koordinovať dodržiavania pravidiel štátnej pomoci pri príprave výziev
  • pripravovať štúdie uskutočniteľnosti pre vybrané investičné projekty

  • príspevok na stravovanie
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
  • motivačné finančné ohodnotenie
  • možnosti vzdelávania
  • 5 dní dovolenky navyše
  • možnosť pracovať z domu
  • príjemné pracovné prostredie a kolektív
  • ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odborná znalosť problematiky IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti projektový manažér

Počet rokov praxe

3

Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky - ústredný orgán štátnej správy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4790761  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 429 EUR/mesiac