Kuchár - Reštauračný Minipivovar TATRAS

Minipivovar TATRAS, s. r. o.

Miesto práce
Námestie svätého Egídia, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
1 400 EUR/mesiacPresné platové podmienky upresníme pri pohovore podľa skúsenosti a zručnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod kuchyne, zodpovednosť za čistotu pracovného prostredia,

- dodržiavanie hygienických zásad a štandardov na pracovisku,

- samostatná práca v kuchyni spočívajúca v príprave teplej i studenej kuchyne, šalátov, príloh,

- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál,

- zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov,

- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka,

- kontrola príjmu a výdaja tovaru, zodpovednosť za skladové zásoby, inventarizácia,

- objednávanie a preberanie tovaru, komunikácia s dodávateľmi,

- flexibilita práce v rôznych sekciách kuchyne.

  • trvalá a stabilná práca vo firme s dlhoročnou tradíciou,
  • mladý kolektív,
  • zamestnanecká strava,
  • zamestnanecké zľavy,
  • firemné akcie, teambuilding.

Životopis zasielajte na mailovú adresu: [email protected] - vybraných záujemcov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

Počet rokov praxe

1

Flexibilita, kreativita, samostatnosť, čistotnosť, znalosť HACCP, dobré komunikačné schopnosti, aktívny prístup k modernej gastronómií, ochota učiť sa nové veci.

Reštauračný minipivovar s chutným jedlom a prvotriednym remeselným pivom.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Vdovjaková
Tel.: +421915466869
E-mail: poslať životopis
ID: 4802327  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac