Logistik

MINIMAX s.r.o.

Miesto práce
Zeleninárska 24, Michalovce
Termín nástupu
15.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac13. plat, sezónne odmeny, bonusy...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prijímanie objednávok od odberateľov, objednávkový rezervačný systém, plánovanie (logistika) vývozov v rámci SR, komunikácia s odberateľmi (mail, telefón), práca s PC v kancelárií,

13. plat, fixný pracovný čas (7:30 - 15:30), sobota/nedeľa - voľno, sezónne odmeny, práca v mladom kolektíve v prosperujúcej firme, možný kariérny rast (postupne až na obchodného zástupcu),

Svoje životopisy zasielajte na adresu [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Minimax s.r.o. má 30 ročnú históriu a zaoberá sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom OSB dosiek, laminátových podláh, vinylových podláh, interiérových dverí a zárubní v rámci celého Slovenska. Centrála firmy sa nachádza v Michalovciach a jej pobočka v Nitre. Viac informácii o našej spoločnosti sa dozviete na stránke www.minimax.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4789973  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac