Obchodný zástupca

MINILIGA TALENTOV, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
200 - 2 000 EUR/mesiacbonusový systém v závislosti od odpracovaných hodín a uzatvorených kontraktov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za predaj vo zverenom regióne (plnenie stanovených plánov)
- Aktívne vyhľadávanie nových, potenciálnych zákazníkov
- Riadenie platobnej morálky zverených zákazníkov
- Príprava cenových ponúk
- Realizovanie osobných stretnutí so zákazníkmi
- Vypracovanie denných reportov
- Iné úlohy podľa pokynov nadriadeného

- služobné auto
- služobný telefón
- služobný notebook
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonov
- perspektívne práca na plný úväzok
- zamestnanecké zľavy

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite Váš životopis a do predmetu správy uveďte prosím "Obchodný zástupca". Okrem Vášho štruktúrovaného životopisu nám zašlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na stretnutie. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- dochvíľnosť
- chuť učiť sa novým veciam
- ambicióznosť, cieľavedomosť
- zodpovednosť
- samostatnosť, flexibilta
- silná orientácia na dosahovanie výsledkov
- dobrá úroveň v oblasti vyjednávania, silný v argumentácií, vynikajúce komunikačné zručnosti
- tímový hráč

Spoločnosť sa zaoberá prípravou a realizáciou rôznych druhov projektov - lyžiarskych kurzov, školení a seminárov, škôl v prírode, školiacich aktivít, denných športových táborov a inej mimoškolskej vzdelávacej činnosti. Spolupracujeme so školami, športovými klubmi a inými organizáciami.
ID: 3986799  Dátum zverejnenia: 14.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 200 EUR/mesiac