Obchodný zástupca pre guličkovú zmrzlinu Mini Melts

Mini Melts s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 500 EUR/mesiac- systém výplaty provízný – základná mzda + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne získavanie nových obchodných pozícií a udržiavanie dlhodobých vzťahov s obchodnými partnermi
- plnenie predajných cieľov
- príprava predajných ponúk
- organizovanie a vedenie odborných prezentácií a produktových školení
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- budovanie pozitívneho image spoločnosti

Ponúkame:
- stabilné pracovné podmienky na pracovný pomer (plný uväzok) či na živnostenský list
- možnosť práce „home office”
- možnosť privýrobku pre aktívnych obchodných zástupcov bez exkluzivity (len provízia z predaja)
- osobný prínos k dynamickému rozvoju medzinárodne významnej spoločnosti
- potrebné pracovné pomôcky (notebook, telefón, služobné auto – po vzájomnej dohode)
- priateľskú pracovnú atmosféru v mladom kolektive
- realizáciu zaujímavých projektov

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny vodičský preukaz skupiny B
- veľmi dobrá znalosť Microsoft Office
- znalosť predajných techník a vyjednávania
- jednoduchosť pri nadväzovaní a udržiavaní vzťahov
- ochota často cestovať
- samostatnosť a schopnosť dobre si organizovať vlastnú prácu

Mini Melts, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha, Česká republika
O nás
Kto nemá rád zmrzlinu? Spoznajte podnikanie v oblasti predaja zmrzliny z druhej strany!
Po šiestich rokoch fungovania na slovenskom trhu, rozširujeme náš tím o nového kolegu.
Guličková zmrzlina Mini Melts je jediným originálom z USA, kde má hlbokú tradíciu a vznikla pred viac ako 25 rokmi.
Spoločnosť Mini Melts je jedným z priekopníkov vo výrobe zmrzliny kryogénnou metódou a zostáva svetovou jednotkou v jej výrobe.
Zaoberáme sa predajom a distribúciou guličkovej zmrzliny a získavaním nových partnerov pre spoločnosť, a to na Slovensku aj v iných európskych krajinách.
Originálna forma a inovatívny spôsob výroby zmrzliny pomocou tekutého dusíka si získali chuť zákazníkov na celom svete!
V súčasnosti hľadáme do nášho tímu zamestnanca na pozíciu: Obchodný zástupca
ID: 4774118  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac