Pomocná účtovníčka

MINERFIN, a.s.

Miesto práce
Námestie Ľudovíta Štúra 2, Bratislava
Termín nástupu
máj 2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13., 14. mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie /dodávateľské a odberateľské faktúry, bankové výpisy, pokladničné doklady,
spotreba pohonných hmôt a ostatné interné doklady/
- posudzovanie správnosti dokladov z účtovného a daňového hľadiska
- komunikácia s dodávateľmi a riešenie prípadných nezrovnalostí
- spolupráca pri zostavovaní mesačných a ročných účtovných závierok
- príprava podkladov k štatistickým hláseniam a výkazom
- plnenie úloh podľa pokynov hlavného účtovníka

- zaujímavá práca v úspešnej obchodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a atmosféra
- stravné poukážky v hodnote 8 EUR
- káva, čaj a iné nealkoholické nápoje na pracovisku
- 13., 14. mzda
- v budúcnosti nevylučujeme možnosť uzatvoriť pracovný pomer na dobu neurčitú, kedy
pracovník získava ďalšie zaujímavé benefity:
- 25 % ročné prémie
- 5 dní dovolenky naviac
- kurz ruského a anglického jazyka
- zdravotná starostlivosť

Informácie o výberovom konaní

- hlavný pracovný pomer na dobu určitú s 3 mesačnou
skúšobnou dobou, zastupovanie počas MD a RD
- kontaktovať našu spoločnosť emailom, poslať životopis v
slovenskom jazyku

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť

obchodná spoločnosť, ktorá zabezpečuje dovoz železnej rudy pre významné metalurgické spoločnosti. Významnú položku obchodnej činnosti našej firmy predstavuje aj vývoz a reexport banských strojov od svetových producentov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Námestie Ľudovíta Štúra 2
811 02 Bratislava

Kontakt

ID: 3893204  Dátum zverejnenia: 16.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac