EHS Technik

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rád/rada výzvy, dynamickosť a chuť neustále sa učiť a rozvíjať, pridaj sa do nášho tímu. Čaká ťa priateľský kolektív a práca, pri ktorej sa rozhodne nebudeš nudiť. Neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Náplň práce:
  • Zvyšovanie povedomia o bezpečnosti všetkých zamestnancov spoločnosti
  • Podieľanie sa na tvorbe, aplikácií, vyhodnocovaní a dodržiavaní smerníc v oblasti BOZP
  • Podieľanie sa na spracovaní, udržiavaní a aktualizácii posúdenia rizík a hodnoteniach nebezpečenstiev
  • Zabezpečovanie všeobecných a odborných školení zamestnancov v oblasti BOZP, platnosti všeobecných a odborných školení v oblasti BOZP, výkon vybraných školení
  • Zabezpečovanie poskytovania a používania OOPP
  • Riešenie nežiadúcich udalostí - šetrenie a vyhodnocovanie pracovných úrazov a iných úrazov, nebezpečných udalostí, chorôb z povolania a ohrození chorobou z povolania, prijímanie potrebných opatrení v zmysle platnej legislatívy
  • Kontrola jednotlivých prevádzok/oddelení s uvedením nedostatkov, interné audity
  • Spracovanie reportov, štatistík
  • Kontrola dodržiavania zásad BOZP v podmienkach spoločnosti
  • Plnenie úloh bezpečnostného technika vyplývajúce z platnej legislatívy (platných predpisov BOZP)

  • Flexibilný a fixný pracovný čas
  • 4 extra dni voľna (tzv. sick-days)
  • Valorizácia miezd: ročné zvyšovanie miezd v závislosti od výkonu
  • Koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • Edenred karta
  • MultiSport karta
  • Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
  • Príspevok na jazykové vzdelávanie
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce
  • Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
  • Deň zdravia, firemné darovanie krvi, vianočný večierok a iné akcie
  • Teambuildingove aktivity
  • Školenia a možnosti rozvoja
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Príspevok na svadbu
  • Príspevok pri príležitosti životného jubilea
  • Príspevok pri odchode do dôchodku
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde a čistom prostredí
  • Možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie

Vaše životopisy, prosím, zasielajte ako reakciu na ponuku. Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.
Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme iba kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Osvedčenie bezp. technika - podmienkou
  • Osvedčenie požiarneho technika - výhodou
  • Spôsobilosť v oblasti environmentu - výhodou
  • Predošlé skúsenosti na obdobnej pozícii - výhodou
  • Flexibilita a schopnosť riešiť situácie v meniacich sa podmienkach
  • Analytické a logické myslenie
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Organizačné schopnosti
  • Schopnosť efektívne komunikovať
  • Precízny a dôsledný prístup k práci

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR všeobecne
E-mail: poslať životopis
ID: 4835706  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac