Global Junior Finance Controller

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spolupracuje pri vytváraní krátkodobých finančných plánov spoločnosti a ročných finančných plánov
  • Spracováva a kontroluje plnenie mesačných a ročných výsledkov hospodárenia
  • Analyzuje tržby a náklady na mesačnej báze a porovnáva ich s plánom rozpočtu
  • Vypracováva analýzu vybraných nákladov alebo výnosov, porovnáva ich s rozpočtom
  • Spolupracuje pri vypracovaní finančných reportov a prehľadov pre vedenie spoločnosti a materskú spoločnosť
  • Kontroluje a analyzuje vybrané náklady alebo údaje v systéme SAP
  • Spolupracuje pri príprave finančných správ a prehľadov pre vedenie Skupiny
  • Analyzuje rozdiely medzi rozpočtom, prognózami a skutočným stavom
  • Spolupracuje s finančnými a účtovnými oddeleniami iných podnikov v rámci Skupiny
  • Spolupracuje a poskytuje podporu ostatným oddeleniam pri realizácii mesačných, štvrťročných a ročných finančných uzávierok
  • Účtuje došlé majetkové faktúry a eviduje dlhodobý hmotný majetok a dlhodobý nehmotný majetok
  • Pripravuje reporty alebo súhrnné správy pre účely potrieb manažmentu v rámci Skupiny
  • Spolupracuje pri analyzovaní a evidencii inventúr dlhodobého majetku a skladových zásob
  • Zodpovedá za správnosť finančných údajov
  • Navrhuje a koordinuje interné kontrolné finančné procesy spoločnosti

  • Valorizácia miezd: ročné navyšovanie miezd v závislosti od výkonu
  • Koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec Zákonníka práce
  • Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde a čistom prostredí
  • Sociálny program: vitamínové balíčky, deň zdravia, darčekové poukážky a mnohé iné
  • Príspevok zamestnávateľa na multisport kartu
  • Teambuildingové aktivity
  • Školenia a možnosti rozvoja
  • Príspevok na jazykové vzdelávanie
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Príspevok na svadbu
  • Príspevok pri príležitosti životného jubilea
  • Príspevok pri odchode do dôchodku
  • Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
  • Možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie

Vaše životopisy, prosím, zasielajte ako reakciu na ponuku, alebo priamo na [email protected] Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/obchod, financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
SAP (FICO modul) - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo, kontroling

Počet rokov praxe

2

  • Predošlá skúsenosť na podobnej pozícii podmienkou
  • Nemecký alebo francúzsky jazyk výhodou
  • Analytické a logické myslenie
  • Zmysel pre detail
  • Precíznosť a dôslednosť
  • Spoľahlivosť
  • Komunikatívnosť
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR všeobecne
E-mail: poslať životopis
ID: 4531332  Dátum zverejnenia: 7.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac