Junior plánovač výroby a materiálu

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac1300-1400€ v závislosti od skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelení logistiky a nákupu hľadáme do dynamického tímu posilu. Hľadáme človeka, ktorý bude spolupracovať so skúsenými nákupcami v oblasti nákupu materiálu a plánovania výroby.

NÁKUP MATERIÁLU:
  • Prijímanie, spracovávanie a evidencia objednávok od zákazníkov
  • Potvrdzovanie objednávok zákazníkom
  • Riešenie problémov v súvislosti s plnením objednávok
  • Zodpovednosť za zverené komodity
  • Aktívna spolupráca s existujúcimi dodávateľmi, vyhodnocovanie spolupráce a rentability
  • Sledovanie plnenia zmluvných podmienok s dodávateľmi
  • Vytváranie reportov a sledovanie materiálových nákladov
  • Návrh zlepšení v oblasti zákazníckeho servisu

PLÁNOVANIE VÝROBY
  • Identifikácia a potvrdzovanie výrobných kapacít
  • Odsúhlasovanie výrobných s strojných kapacít s Koordinátorom výroby
  • Odsúhlasovanie materiálových kapacít s Nákupcom
  • Overovanie a odsúhlasovanie zmien v pláne výroby a v pláne dodávok
  • Zostavovanie plánu výroby a sledovanie jeho plnenia
  • Pripravovanie plánov výroby na základe stanovených priorít výroby
  • Prerozdeľovanie pracovného plánu na základe stanovených priorít a produkčných kapacít

  • Flexibilný a fixný pracovný čas
  • 4 extra dni voľna
  • Valorizácia miezd: ročné zvyšovanie miezd v závislosti od výkonu
  • Koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • Edenred karta
  • MultiSport karta
  • Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
  • Príspevok na jazykové vzdelávanie
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce
  • Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
  • Deň zdravia, firemné darovanie krvi, vianočný večierok a iné akcie
  • Teambuildingove aktivity
  • Školenia a možnosti rozvoja
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Príspevok na svadbu
  • Príspevok pri príležitosti životného jubilea
  • Príspevok pri odchode do dôchodku
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde a čistom prostredí
  • Možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme IBA kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, technické zameranie a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Prax vo výrobnej spoločnosti výhodou
  • Orientácia na zákazníka
  • Zodpovednosť a samostatnosť
  • Analytické a logické myslenie
  • Schopnosť efektívne komunikovať

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR všeobecne
E-mail: poslať životopis
ID: 4475944  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac