Trainee Translator

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude náplňou tvojej práce?
  • Ak si študent, ktorý by chcel zužitkovať svoje jazykové znalosti, má rád angličtinu alebo by si rád nadobudol prax v oblasti prekladateľstva, táto ponuka je pre teba.
  • Tvojou úlohou bude prekladanie technickej dokumentácie/ schém vo výrobnej spoločnosti z ANJ do SJ alebo zo SJ do ANJ.
  • Očakávame od teba znalosť angličtiny prevažne v písomnej forme na úrovni B2 až C1.
  • Predchádzajúca prax v oblasti prekladateľstva nie je nutnosťou.
  • Budeš administratívnou podporou v rámci oddelenia a budeš spolupracovať aj s ďalšími oddeleniami.

  • Možnosť získania skúseností v medzinárodnej firme
  • Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde a čistom prostredí
  • Teambuildingové aktivity
  • Školenia a možnosti rozvoja
  • Možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie

Všetkým žiadateľom ďakujeme za záujem. Dovoľujeme si Vás informovať, že budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí najviac vyhovujú potrebám a požiadavkám danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

prekladateľstvo, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

  • Zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Precíznosť a presnosť
  • Samostatnosť
  • Komunikatívnosť

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Mrovčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4402778  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.