Trainee (študent) pre hardvér/softvér testovanie a dizajn (R&D)

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si pracovať pre medzinárodnú spoločnosť a získať cenné skúsenosti už počas štúdia na vysokej škole? Prinášame Ti skvelú príležitosť ako makať na sebe a svojej budúcnosti. Staň sa členom mladého MDCK tímu a pracuj pre inovatívne projekty.

Súčasťou Minebea Slovakia s.r.o. je výskumno-vývojové stredisko MDCK (Minebea Development Centre Košice), ktoré úzko spolupracuje s vývojovým strediskom MinebeaMitsumi Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem vývoja produktov priamo vyrábaných v košickom závode spolupracuje na vývoji inovatívnych projektov v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá.

Spoznáš prostredie výskumno-vývojového strediska MDCK a budeš spolupracovať na zaujímavých projektoch a rozvojových úlohách. Môžeš sa uplatniť v nasledovných oblastiach:
1. Testovanie spoľahlivosti
2. Vývoj softvéru
3. Vývoj hardvéru
4. Vývoj produktu

  • Tvojou úlohou bude podpora a výpomoc konkrétneho R&D tímu
  • Vykonávanie manuálnych testov (napr. BlackBox Test) a testov podľa danej testovacej špecifikácie
  • Príprava a konfigurácia testovacích prostredí (napr. testy v klimatickej komore pre teplotné testy)
  • Programovanie vývojových nástrojov a testovacieho softvéru pomocou jazykov C, C++, C# a Python

Čo môžeš získať?
  • Dlhodobá spolupráca v perspektívnej spoločnosti
  • Vízia spolupráce na TPP po skončení štúdia
  • Možnosť získať cenné skúsenosti a vedomosti v odbore, ktorý študuješ
  • Možnosť spolupráce na bakalárskej a diplomovej práci
  • Zaškolenie pod dohľadom skúsených kolegov
  • Mladý a dynamický kolektív
  • Teambuildingové aktivity a eventy
  • Práca v modernom a čistom prostredí spoločnosti
  • Možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie
  • Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce

Životopisy, prosím, posielajte v ANGLICKOM jazyku. Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Dovoľujeme si Vás informovať, že budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí najviac vyhovujú potrebám a požiadavkám danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojnícke, počítačové inžinierstvo a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Znalosti elektrotechniky - Základy

  • Znalosť programovacích jazykov VÝHODOU (napr. C, C++, C#, Python)
  • Praktické zručnosti v oblasti vývoja a testovania elektroniky alebo softvéru
  • Zodpovednosť a samostatnosť
  • Technické a logické myslenie
  • Zameranie na detaily
  • Schopnosť tímovej práce

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Eliášová
E-mail: poslať životopis
ID: 4318496  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.